Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


День відкритих дверей у ліцеї

Опубликована 7-05-2011, 10:17 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
День відкритих дверей у ліцеї


28 квітня Богодухівський професійний аграрний ліцей провів День відкритих дверей для учнів випускних класів шкіл району.

Для гостей викладачі закладу провели екскурсію в навчальному корпусі по лабораторіях та класах. Дітей розділили на чотири групи, які очолили практичний психолог О.П.Єрмолаєва, викладач інформатики К.О.Короваєва, викладач фізики Ю.О. Хмельниченко та викладач кулінарії Т.В.Назаренко.

Цікавим для гостей виявилося відвідання кабінетів: «Сільгоспмашини», «Трактори та автомобілі», «Правила дорожнього руху», «Інформатика», «Лабораторія приготування їжі», «Охорона праці і ТБ». Особливо приємні емоції викликало відвідання музею.

В актовому залі провели урочистий прийом. Перед присутніми виступили директор ліцею В.Я.Ярошенко та заступник директора з навчально- виробничої роботи В.І. Рудинська. Вони привітали дітей та побажали успішно скласти випускні іспити в школах, розповіли про навчання у ліцеї.Ну й, зрозуміло, запросили всіх випускників вступати до Богодухівського професійного аграрного ліцею. По закінченні урочистої частини відбувся концерт за участю учнів ліцею.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.