Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Шляхи формування нової освітньої культури педагога

Опубликована 6-05-2011, 22:51 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
Під таким гаслом пройшов березневий педагогічний тиждень, протягом якого вчителі та вихователі району брали участь в інтерактивному спілкуванні в Online-режимі, в інтернет-конференції, науково-практичних конференціях і семінарах, в ХVІІІ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій, керівники районних методичних об’єднань відвідали роботу секцій в обласному центрі, відбулися засідання районних методичних об’єднань.

В рамках педтижня пройшла нарада керівників навчальних закладів району, на якій було розглянуто низку важливих нагальних питань, що стосуються організованого закінчення навчального року: про порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників у 2010-2011 н.р., порядок організованого закінчення 2010-2011 навчального року, проведення підсумкових контрольних робіт з базових дисциплін у 5-8 класах та багато інших питань.

Шляхи формування нової освітньої культури педагога

На фото: засідання методоб’єднання вчителів основ здоров’я. Основною темою предметної розмови стало завдання формування у дітей позитивної мотивації здорового способу життя. Досвідом поділилися Л.М.Кремениця (Кручанська ЗОШ І-ІІІ ст), Л.О.Загребельна (Крисинська ЗОШ І-ІІI ст.), Н.А.Соболєва (Богодухівський ліцей №3).

Шляхи формування нової освітньої культури педагога

На фото: творчо і продуктивно працювало методоб’єднання вчителів художньо-естетичного циклу: вчителі образо-творчого і музичного мистецтва та художньої культури під керівництвом Н.А.Кіпенко, яка очолює його вже три роки. Вивчення саме цих предметів формує у дітей моральну свідомість, художній смак, закликає до творчості.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.