Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


На черзі дня - працевлаштування

Опубликована 4-05-2011, 22:11 в розділ Богодухів » Освіта
  • 85
На черзі дня - працевлаштування


Минулого тижня, за ініціативи Богодухівського професійного аграрного ліцею, у стінах закладу була проведена зустріч з роботодавцями району, на яку прибули керівники сільгосппідприємств. Слід додати, що захід проводився за підтримки райдержадміністрації.

На початку зустрічі практичний психолог О. П. Єрмолаєва провела екскурсію для гостей по класах та лабораторіях навчального закладу. Зокрема, присутні відвідали класи «Правила дорожнього руху», «Трактори та автомобілі», лабораторію приготування їжі, кабінет інформатики та бібліотеку. Директор ліцею В.Я. Ярошенко відзначив, що цього року заклад святкуватиме сторічний ювілей свого заснування. Прозвучало, що сьогодні в ліцеї навчається 265 дітей. Є також гуртожиток, де проживають 85 учнів.

Фінансування навчального процесу здійснюється з державного бюджету. Матеріальна база в належному стані, відремонтована здебільшого своїми силами. На даний час ліцей готує фахівців з таких професій : тракторист-машиніст, водій категорії «С», слюсар, кухар-кондитер, оператор комп’ютерного набору.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи В.І. Рудинська повідомила, що після закінчення закладу більшість випускників не мають змоги влаштуватись на роботу. « Тому хочеться звернутися до керівників сільгоспідприємств, які надавали рекомендації на навчання випускників сільських шкіл, щоб допомагали з працевлаштуванням молодих спеціалістів», - зауважила Віра Іванівна.

С. А. Наконечний, старший майстер, відповідальний за проходження виробничої практики, наголосив на тому, що важливим питанням також є проходження практики в господарствах, оскільки цей етап є конче необхідним для закріплення теоретичного матеріалу.

Не менш важливим є і соціальний захист дітей-сиріт, дітей батьків-чорнобильців та з багатодітних сімей. Цим питанням займається соціальний педагог Л.О. Бездітко.

Серед учасників засідання були присутні представники Богодухівського РЦЗ, які взяли активну участь в обговоренні. Зокрема, як зазначила О.В. Філіпова, головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг (профконсультант), центр зайнятості завжди надає інформацію про аграрний ліцей та агітує учнів шкіл району, а також безробітніх та неповнолітню молодь до вступу до цього навчального закладу. Одним із напрямків в цій сфері є бронювання робочих міст для випускників дітей - сиріт та з багатодітних сімей. Заступник директора Богодухівського РЦЗ І.О. Карлашова зауважила, що ліцею в сучасних умовах необхідно створювати курси перекфаліфікації спеціалістів, які потрібні на ринку праці: кранівників, екскаваторників, токарів, електро-газозварювальників. Саме ці спеціальності сьогодні потрібні підприємствам нашому району.

Підсумок підвів в заключному слові директор ліцею, який зауважив, що в перспективі закладу, якщо будуть виділені додаткові кошти з державного бюджету, є впровадження додаткових професій, які актуальні на ринку праці.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.