Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Волонтерство - поклик душі

Опубликована 12-04-2011, 11:26 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
У світі існує небагато людей, які здатні благодійну діяльність і не потребують нічого натомість. Таких людей, але все ж вони є – їх називають волонтерами.

В нашому колегіумі нещодавно проходив надзвичайно цікавий захід – англійськомовний «супер-табір». Сюди з’їхалися волонтери, які покинули свої рідні домівки і приїхали в Україну, щоб нести світло і радість людям, а в цьому випадку нам, школярам. Мені пощастило потрапити в цей табір. Усі волонтер, без виключення, яких я бачила, сяяли добротою. Я була дуже здивована, які вони енергійні, веселі, які у них дзвінкі і гучні голоси, і що вони завжди усміхаються. Я й моя подружка Даша ( і усі інші діти) гарно провели час в навчанні, іграх і просто перебуваючи поруч з ними, джерелами світла і доброти.

Я розмовляла на цей привід зі своєю вчителькою англійської мови і за сумісництвом українським партнером Міс Шімазу, Вірою Василівною Поповою, і ось що вона сказала: «Вже стало традицією в колегіумі №2 співпрацювати з Корпусом Миру та організовувати мовні табори. Ці весняні канікули не стали виключенням. Волонтер нашої школи міс Шімазу запросила в березні вісьмох своїх друзів – волонтерів: Саманту Кірпостас, Томаса Лаунсана, Еріку Хорнлі, Джіна Лі, Марго Хант, Джуліану Денлі, Тая Стрена, Теда Хогемена, які працюють в різних районах Харківської, Львівської та Сумської областей, попрацювати в нашому таборі. Всі волонтери мешкають в різних куточках США. В таборі вони познайомили учнів з культурою, традиціями, представниками яких вони є. В таборі були не лише школярі колегіуму, а й діти з Гутянської та Губарівської шкіл.»

Тут ми не лише дізналися багато нового про штати США та вдосконалили навички розмовної англійської мови, але й весело провели час. По закінченню табору всім нам видали сертифікати.

Волонтерство - поклик душі

Волонтерство - поклик душі

Волонтерство - поклик душі

Волонтерство - поклик душі

Волонтерство - поклик душі

Волонтерство - поклик душі

Волонтерство - поклик душі


А.Чернишова, учениця колегіуму №2, м.Богодухів

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.