Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


За порадою – до Григорія Кириловича

Автор: alex від 25-01-2010, 23:22
  • 0
За порадою – до Григорія Кириловича
Без сумніву, в кожному селі є шановані люди, до яких йдуть за порадою, яких поважають. Г.К.Помазан з Ульянівки – якраз один з таких.
Григорія Кириловича знає ко-жен житель ради, адже 14 років він був сільським головою: з 1979-го по 1985-й і з 1994-го по 2002-й. Багато чого зроблено за той період для громади, люди вдячні. А ще вдячні за те, що завжди умів лишатися людяним, чуйним, все вирішував без крику, нікого не забував привітати з днем народження, більшість жителів знав по імені й по батькові. Та головне – для Г.К.Помазана на першому місці завжди була громада і вирішення її проблем. І досі колишня доярка М.О.Рогова згадує, як майже змусив її керівник поїхати на курорт. «Як же? На кого лишу дім, господарство, дітей?» – так думала більшість. І коли в профком надходила путівка до санаторію, то лише одиниці зголошувалися поїхати на лікування і відпочинок. Марія Овдіївна навіть не очікувала, як воно добре – відпочити від домашніх турбот, підлікуватися. Тож і досі вдячна Григорію Кириловичу за його турботу.
У голови сільради прийомні дні і години були щодня і щогодини, кожного умів вислухати, кожному допомогти. За натурою він – трудоголік, тож працював не покладаючи рук, має 45 років трудового стажу.
Народився Г.К.Помазан у Софіївці, там навчався до 7-го класу, а вже 8-й закінчував в Ульянівці. Після школи працював водієм торфостелючої машини на місцевому торфопідприємстві, потім в Улья-нівському радгоспі мотористом. З 1962-го по 1965-й служив в армії, по поверненню додому трудивсяпевний час слюсарем у Крупському відділку. Закінчив Охтирський технікум механізації, працював обліковцем тракторної бригади, механіком, інженером з охорони праці. Був і головою профкому, і секретарем парткому, і керуючим відділку. А потім земляки довірили йому очолювати громаду. Два скликання керував громадою Григорій Кирилович. І досі земляки приходять за порадою, допомогою.
Улюблене заняття колиш-нього голови – читання художньої літератури, улюблені книги «Бродяги Севера», а, взагалі, чоловік любить читати пригодницьку і історичну літературу, про кохання.
Разом з дружиною Лідією Кирилівною у добрі і злагоді виховали двох чудових синів – Олександра і Сергія, які живуть теж в Ульянівці. Є у них вже й онуки – Олександр і Владислав.
Сім’ю Помазанів тут знають як порядну, трудолюбиву і дружню.
А днями Григорій Кирилович відзначатиме свій день народження.
Тож здоров’я Вам, наснаги і щастя, імениннику!


Предоставлено газетой "Маяк"

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.