Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Читає «Маяк» без окулярів.

Автор: alex від 13-12-2010, 22:58
  • 0
Читає «Маяк» без окулярів.


Ви не повірите, шановні читачі, але корінна жителька Щербаків, якій через кілька місяців буде 90 років - Г.М.Щербак (навіть прізвище вказує на її щербаківське родове коріння) і досі читає улюблену «районку» без окулярів.

Нелегке життя було у Ганни Мартинівни, у сім'ї їх зростало 12 сестер і троє братів. Пережили і голод, і холод. У 18 років вийшла заміж за місцевого хлопця Василя. Прожили три місяці, і - війна, чоловіка забрали на фронт. У перші дні пропав безвісти Василь Григорович біля Перемишлі.

Після війни одружилася з хорошою людиною - Миколою Корнієвичем. Всього сім років прожили у мирі і злагоді, і знову-одна. На руках лишились двоє дітей – шестирічний син і 9-місячна донька. І мати, сама, без допомоги, поставила дітей на ноги, вивчила, як кажуть, «зі шкіри вилізала», щоб діти були і одягнені, і нагодовані «не гірше, ніж інші».

- Такої трудяги, як наша мама, напевно, немає у всьому світі. Її руки і хату будували, і величезне господарство доглядали, і город копали - сапали… - говорить син Віктор Миколайович.

Син разом зі своєю дружиною Вірою Сергіївною вже близько 10 років, як переїхали з Харкова, щоб доглядати за старенькою мамою. Подружжя все життя пропрацювало у обласному центрі - чоловік на турбінному заводі, дружина - на ХЕМЗі. Раніше вони забиралу маму до себе, але та не могла дочекатися перших променів весняного сонця, яке ніби манило її на рідну землю: «Везіть мене вже на Щербаки». І аж до холодів вона не хотіла «відпускати» рідне село.

- А тепер живемо на Щербаках і радіємо, - говорить В.М.Щербак. - Чисте повітря, свої овочі і фрукти, м'ясо. Є й невелика пасіка. Велике спасибі мамі за те, що вона нас виховала, передала любов до людей і до праці. Тож наш обов'язок - доглянути рідну людину, віддячити їй за турботу і любов, яку вона нам дала.- Користуючись нагодою, хочу привітати усіх земляків з 300-річчям Щербаків, яке сільчани відзначали у серпні. Справді. Рідний край-найкращий!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.