Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Жить стало лучше, но не веселей

Автор: alex від 13-12-2010, 22:37
  • 0
Жить стало лучше, но не веселей


Так охарактеризував своє сьогодення, напевно, один із найстарших жителів села О.П.Карпунін, якому наступного року виповниться вісімдесят вісім .

Народився він у селі Кошелиха, що на Нижньоновгородщині. І хоча вже шість десятиліть, як батьківщиною для Олексія Павловича стали Щербаки, все ж він і досі мислить і розмовляє на російській з особливою незвичною вимовою. Працював до війни у відгодівельному господарстві, на лісопильні.

З 1942-го для нього розпочалися одразу армія і фронт. Служив на першому Білоруському фронті, у четвертій артбригаді 136-го корпусного кулеметного артилерійського полку, був старшим розвідником –спостерігачем.

Згадує ветеран, як у 44-му довелося робити «важкий прорив» під Ковелем, а в боях під Варшавою його було тяжко поранено. А потім- знову бої, знову фронт. Багато є чого згадати.

Там, на війні, вже у Берліні, познайомився з майбутньою дружиною-«остарбайтеркою» Тетяною, у 46-му одружилися. Тетяна Іванівна була родом з с.Шевченки Дмитрівської сільради. Тож по закінченні служби О.П.Карпуніна, в 1949 році молода родина повернулася у рідний край дружини. Працювали, виховали двох синів і доньку. На жаль, вже 10 років, як немає поряд жінки. Олексій Павлович живе з сином, радіє приїзду дітей, онуків і правнуків. «А що може бути краще, ніж дитячий щебіт у хаті?»- говорить ветеран.

Часто згадує чоловік молоді роки. Як весело було! Йдуть жінки на поле-співають! Повертаються-співають! А як він виконував пісні, особливо улюблену «У меня под. окном расцветала сирень». Будь-яка справа в селі робилася спільно, а тепер, говорить Олексій Павлович, «кожен сам по собі».

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.