Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Сесія Кленівської сільради: були незгода і незадоволення

Автор: alex від 14-09-2012, 10:19
  • 0

У Кленівській сільській раді пройшла 25 сесія VI скликання, на якій був присутній і голова райдержадміністрації В.М.Бєлий. На порядок денний було винесено сім питань, зокрема земельні, про затвердження проекту рішення щодо газифікації села Таверівка, надання матеріальної допомоги інвалідам по зору І-ІІ груп.  

Одними з основних розглядалися і питання внесення змін до місцевого бюджету та підвищення тарифів на воду. Депутати одноголосно прийняли рішення передати державну субвенцію, виділену Кленівській сільській раді на капітальний ремонт доріг, Богодухівській міській раді. Місцева рада, на жаль, як і інші сільські ради району, не в змозі освоїти ці кошти. Що ж до питання підвищення тарифу на воду – депутати не дійшли згоди - рішення не було прийнято.

По закінченні сесії слово взяв В.М.Бєлий. Володимир Миколайович піддав різкій критиці невиконання сільським головою О.І.Ярошенком доручень, поставлених перед ним після комплексних виїздів та зустрічей з громадою голови РДА. Зокрема, так і невирішеними залишаються питання  освітлення вулиць, впорядкування братської могили, встановлення дитячого майданчика в Таверівці. Незадоволений В.М.Бєлий і тим, що не вирішується ось уже декілька років питання щодо покращення житлових умов мешканки одного із сіл ради - матері шістьох дітей.

Місцеві депутати також виявили бажання проконтролювати  необов’язкові виплати, які проводяться у сільській раді.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.