Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Сільська рада обходиться без позик

Автор: alex від 12-04-2010, 09:42
  • 0
Сільська рада обходиться без позик


Івано-Шийчинський сільський голова Субота Володимир Андрійович (на фото) обіймає цю посаду вже 23 роки. Беззмінно. Отже, це факт на користь його компетентності. Увесь цей період, сільська рада обходиться без позик – вистачає своїх коштів. А  річний бюджет в тому році складав близько 400 тисяч гривень! Ці кошти надходять, в основному, з оренди землі, ставків, прибуткового податку…
У трьох селах сільради – Івано-Шийчино, Тимофіївка, Братениця – проживає близько 1250 чоловік. Є дві школи, щоправда,  жодного діючого дитячого садка поки що немає.
Молодь ходить на дискотеки до сільського  будинку культури, тричі на тиждень.
Ветерани пригадують той час, коли в селі  діяв духовий оркестр, з 1966 по 1972 рік. Володимир Субота грав у ньому на корнеті Б-1.
Добре, щ о в селах є небайдужі фермери, орендарі, які виділяють кошти для культурної програми, на підтримку пам’яті про подвиги у Великій Вітчизняній війні. На території  сільської ради проживає п’ять учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни.
НА День Перемоги, 9 травня, в селі планують провести значні заходи. Основна роль, звичайно, відводиться завідуючій будинком культури Піті Наталії Григорівні. СТОВ ім. Ватутіна забезпечить музичне оформлення.
Допоможуть організувати свято ветеранам і всім жителям сіл фермери: Явтушенко Аліна Володимирівна, Гуріна Ярослава Петрівна, Іваночко Михайло Васильович, Шуйський Олексій Миколайович, Іванцов Микола Дмитрович
Виділять рибу і кошти для проведення цього свята і орендарі ставків: Шевченко Михайло Єгорович, Кравченко Петро Васильович, Кравченко Юрій Васильович, Пилипенко Володимир Федорович, Свічкар Михайло Іванович, Череденко Володимир Миколайович, Денисенко Олексій Дмитрович, Галайдова Зоя Євгеніївна,  Овчинніков Павло Іванович, Будко Олексій Федорович…
Що можна сказати ще про сільську раду? За словами голови сільської ради Володимира Суботи, тут працює сильний виконком, чимало активних депутатів сільської ради, які можуть організувати роботу. Щоправда, сказав, є зо три депутати, які потрапили до корпусу випадково. Бо діяла пропорційна система, голосували за партії. Сільський голова бажає, щоб повернулася мажоритарна система виборів, принаймні, до сільських рад. Щоб люди знали, хто конкретно бажає бути депутатом, щоб селяни голосували за конкретних людей.
Днями в селах розпочнеться робота з озеленення. У Івано-Шийчино та Братениці буде висаджено близько 400 саджанців молодих каштанів, абрикос, берізок…Тож дбають про день завтрашній. І  це добре.

Сільська рада обходиться без позик Сільська рада обходиться без позик
Сільська рада обходиться без позик Сільська рада обходиться без позик

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.