Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Сільська рада і громада: проблеми вирішуємо разом

Автор: alex від 1-07-2011, 10:49
  • 0
Сільська рада і громада: проблеми вирішуємо разом

На фото: біля пам’ятної дошки льотчику - випробувачу Л.П.Кулінічу. Ось вони, активні учасники зустрічі у Лозовій і ентузіасти добрих справ у селі: (зліва направо) I ряд В.І.Назаренко і В.Б.Овсянник; II ряди Ю.М.Щербань, Р.П.Ткач, Т.М.Назаренко, О.І.Ступка, Л.В.Фарбітна, В.К.Жванко, сільський голова В.Л.Надолинний, О.П.Андрійчук, Т.Я.Копил, Г.В.Завгородній, Н.М.Ткач, В.П.Шинкарьова, А.І.Явтушенко.Такий висновок з упевненістю зробили «маяківці», побувавши днями у Забродівській раді і поспілкувавшись з представниками місцевої громади. Причому порадувало нас особливо ще й те, що усі сільські співрозмовники того дня виявилися шанувальниками нашої «районки». Тож зустріч у Лозовій виявилася надто цікавою і корисною.

Сказати, що сільським громадам сьогодні живеться важко- то нічого не сказати. Про це, як ніхто інший, знає і Забродівський сільський голова В.Л.Надолинний, якому вже третє скликання поспіль земляки довіряють очолювати громаду. Та це й зрозуміло і, можна сказати, навіть природньо. Адже Володимир Леонідович не любить обіцяти «золоті гори», правду про нереальність тієї чи іншої мрії сільчан говорить прямо в очі, і, що дуже важливо, не боїться йти на прямий контакт з земляками, при цьому часто вислуховуючи критику з різних боків( а інколи й досить «міцні словечка» на свою адресу). Так, власне, було й цього разу, коли ми побували на своєрідній сходці у центрі села. Багато проблем турбують сільчан, і голова підтверджує важливість порушених питань. На деякі з яких, на жаль, не знайти відповіді… Приміром, А.Д.Явтушенко занепокоєний тим, що в селі дитсадка немає, а поруч, через ліс, є богодухівський садочок. Батьки могли б туди водити чи возити своїх діточок(яких у селі, до речі, більше десятка). Бо ж дітям потрібен розвиток і спілкування з однолітками. Але їм відмовляють, пояснюючи, що немає місць. «Що ж нам робити?» - бідкаються батьки, бабусі і дідусі.

Багатьох турбує те, що закрили поштове відділення. Передплатні видання, листи, телеграми- навіть не про це розмова. А ось де платити за комунальні послуги? Їхати до міста? А тут знову проблема- не ходить автобус, а таксі не з дешевих - 30-40 грн.

- Можна ж до нас хоча б раз в тиждень з Богодухівського центру поштового зв’язку надсилати оператора, який би приймав платежі від населення, - пропонує вихід В.К.Жванко.

А дороги, подивіться, які в нас,- показують на багаточисленні вибоїни сільчани.- І світла немає навіть в центрі села.

Розповідали забродівці і про те, як дехто із земляків не шанує працю інших, утворюючи стихійні звалища, а покарання порушникам немає. Розповідали, як невигідно тримати корову, бо молоко приймають за безцінь…

…Багато проблем турбує жителів громади, і, без сумніву, такі ж проблеми-«близнюки» мають і інші громади.

На все потрібні кошти, а де їх взяти у нашому мізерному сільському бюджеті? - говорить-відповідає сільський голова.- Якщо візьмемо, приміром, освітлення, то, за попередніми розрахунками, на це потрібно більше 80 тис.грн. Чи під силу громаді зібрати таку суму? Тим паче, що дехто ставиться до цього байдуже, мовляв, я вночі по вулицях не ходжу… Але все одно ми будемо працювати над цим питанням, звертатимемося до владних структур, словом, будемо стукати у всі двері.

Сьогодні у нас не вистачає коштів на найнеобхідніше. Але, незважаючи ні на що, маємо, як кажуть, плани і перспективи. Зараз займаємося ремонтом Новоселівського клубу. У планах на середню перспективу- освітлення хоча б центральних вулиць ради, встановлення контейнерів для твердих побутових відходів…

Говорячи про те, що зроблено, найвагомішими здобутками сільського голови за останні роки можна назвати телефонізацію і газифікацію населених пунктів. Про це відзначили і самі земляки. Приємним фактом було те, що на сходці шанована у селі людина, депутат сільської ради п’яти скликань, О.І.Ступка зачитала вголос підготовлений сільчанами лист до редакції.

Фотофакт у тему


Горе-ями, що з вами робити?


Мабуть, наші дороги- то одвічна проблема. Величезні вибоїни –чи не через кожен метр. І така ситуація склалася по всьому району. Не стала винятком і Забродівська сільська рада. Після дощових злив дороги ніби поділилися на такі собі “острови”.

Випадковою і водночас приємною стала зустріч із шанованою людиною на селі Г.В.Юрченком. Багато хто з читачів “Маяка” пам’ятає Григорія Васильовича як відмінного керівника підрозділу «Б-2» ТОВ «Трайгон Фармінг Харків». На жаль, ситуація склалася так, що зараз там керує інша людина. Однак Г.В.Юрченко не засмучується, тому що в нього на сьогодні є своя агрофірма «Лозівська», де він вправно господарює. Це дійсно талановита людина, кандидат фізико-математичних наук,який, звичайно, міг стати й професором. Та все ж праця на землі чоловіку рідніша, до душі. Хотілося б побажати Григорія Васильовичу тримати лідерські позиції й надалі. Бути завжди оптимістом, хорошим порадником і мати вірних друзів по життю. А всім автомобілістам бажаємо хороших доріг, можливо, ці мрії колись стануть дійсністю.

Сільська рада і громада: проблеми вирішуємо разом

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.