Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З надiею на краще

Автор: alex від 6-02-2010, 23:24
  • 0
З надiею на краще


Мобільна група нашої газети побувала в Вінницькоіванівській сільській раді. Приготувала низ­ку матеріалів. Розпочнемо з роз­повіді сільського голови О.Соловей (на фото):
- Минулий, 2009-й рік, пройшов, зі своїми складнощами. Вважаю, що завершили його нормально: бюджет виконали на 102 відсот­ки, зарплати виплачені, суми за енергоносії та інші нарахування погашені. Таким чином, у 2010-й увійшли без боргів, хоча без бюд­жету — на так званих тимчасових кошторисах. У охороні здоров'я, бібліотекарям трохи підвищили зарплату, тож цю «різницю» треба десь відшукати. Сподіваємось, після виборів запрацює Верховна Рада, прийме бюджет країни, який нас задовольнятиме. І все буде добре.
У 2009-му була відремонтована дорога по вулиці Миру, в центрі села, де було витрачено майже 58 тис. грн. бюджет­них коштів.
Слід сказати про виїзні прийоми громадян, які здійснили працівники БТІ (спасибі керівникові Р.Рябці). Більше 40 гос­подарів виготували свідоцтва про право власності на бу­динки. Люди залишилися задоволеними.
За підтримки депутата обласної ради І.Дем'яненка вишу­кали певну суму для ремонту ФАПу. Сподіваємось у поточно-му році виконати весь запланований обсяг робіт по цьому об'єкту.
Своїми силами відновили опалювальну систему в частині СБК. В тепле приміщення приходить молодь, вдень і ввечері. І це радує. До того ж, директор Будинку культури А.Змієвсь-ка — ентузіаст своєї справи. Там проводяться свята на дос­тойному рівні, головне, в них беруть участь і молоді люди, і старше покоління.
Зима в цьому році багатосніжна. Тому потрібно чистити дороги. І ця робота проводилась завдяки керівникам ПСП ім. Т.Г.Шевченка В.Євтушенку, ФГ «Дон» О.Дегтярю, одно­осібникам, які брали участь у чищенні доріг, особливо хочу відзначити жителя села Д.Резниченка, який розчищав від снігу дороги навіть у «закутках» села. Сподіваємось на їхню допо­могу і в подальшому.
Базовим для нас є ПСП ім. Шевченка — воно і є основним платникам податків, роботодавцем. Пенсіонери задоволені, як там розраховуються за паї. Без нього не обходиться жод­не свято, жоден захід.
Серед планів на 2010 рік — роботи з пам'ятником на братській могилі. Вже завезено частину будівельних матері­алів. Тепер слід віднайти кошти на проведення роботи.
Для відзначення християнських свят запрошуємо священика отця Миколая з сел. Шарівка. Вдячні йому за проведену службу в нашому селі під час Пасхи, Водохреща. Ми б хотіли облад­нати в селі молитовний будинок чи каплицю, щоб було пост­ійне місце для проведення богослужіння.
Основною подією цього року буде відзначення 325-річчя села.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.