Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Святкувала і Державна виконавча служба

Святкувала і Державна виконавча служба


На Богодухівщині відділ державної виконавчої служби Богодухівського районного управління юстиції Харківської області на протязі майже чотирьох років очолює І.О.Губський. Ми зустрілись з ним напередодні професійного свята і поставили кілька запитань.

- Іване Олексійовичу, коли утворена державна виконавча служба і які основні завдання на неї покладені?

- Державна виконавча служба України утворена у 1999 році. Основні завдання – це примусове виконання рішень судів та інших органів, посадових осіб, що у відповідності до закону підлягають примусовому виконанню, якщо вони не були виконані у добровільному порядку.
Державна виконавча служба входить до системи органів Міністерства юстиції України.

- Що робить Ваш відділ?

- Виконавча служба займається виконавчими провадженнями (справами які в свою чергу є завершальною стадією судового провадження, та примусовим виконанням рішень інших органів. Ще однією важливою частиною роботи ДВС є стягнення виконавчого збору згідно з ст.46 Закону України «Про виконавче провадження». У разі невиконання рішення у строк, встановлений для добровільного його виконання з боржника постановою державного виконавця стягується виконавчий збір у розмірі 10 відсотків від фактично стягнутої суми, або вартості майна боржника. Ці кошти надходять до державного бюджету України. Це лише частка тієї роботи, що виконують державні виконавці відділу ДВС.

- Яких справ сьогодні найбільше?

- Це штрафи за постановами ДАІ, ДПС та аліменти. Це окрема тема, в якій є багато проблем, та все ж хотілось би звернути увагу на те, що громадяни вважають, що штрафи платити не обов’язково, або якщо і платити, то квитанції відносити до ДАІ. Справа в тому, що виконавче провадження відкрите і у виконавчій службі і до того часу, поки не буде закрите, боржник не пройде техогляду на свій автомобіль та інше. Хотів би попросити громадян яким приходять постанови про відкриття виконавчого провадження, з’являтись до ВДВС та приносити квитанції про сплату штрафів до нас.
Ми самі закриваємо виконавче провадження та надсилаємо постанову до ДАІ.
Напередодні свята хочу поздоровити з ним усіх своїх колег, побажати щастя, благополуччя та сімейного затишку.

В.ОКСЕНИЧ
На фото: колектив відділу ДВС

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.