Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Н.І.Олексенко: «Жити з вірою у краще»

На початку чергового року кожен із нас задумується над тим, яким хоче бачити новий рік, чого досягти. А які плани на 2015-й складає міська рада? - з таким запитанням ми звернулися до міського голови Н.І.Олексенко.

- Скажу відразу – 2015 рік буде одним із найважчих в історії незалежної України. І це зрозуміло, адже нас очікують непрості реформи. Та треба перетерпіти, бо без цих реформ неможливий подальший успіх нашої держави. Головне – жити з вірою у краще.

- І все ж, які плани міської ради на цей рік?

- У новому році буде розроблена та затверджена Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки. Вона буде успішною і практичною лише тоді, коли в її підготовці візьме участь кожна територіальна громада області. Тому ми плануємо у січні зібрати робочу групу з розробки стратегії розвитку міста Богодухова на десять років – 2015-2025. Думаємо до цієї роботи залучити всі верстви населення, засоби масової інформації, тобто обираємо громадський підхід у написанні цього стратегічного плану. Визначені громадою пріоритети та цілі будуть запропоновані до включення у Стратегію розвитку області.

У новому році плануємо брати участь у міжнародних конкурсах для отримання грантів, спрямованих на розвиток територіальних громад. Продовжимо роботу над реалізацією міжрегіональних проектів «Схід і Захід – разом». Маємо намір долучитися до проекту Європейської комісії «Угода Мерів - Схід», основна мета якого – забезпечити громадянам доступні енергетичні послуги. Зрозуміло, що продовжимо участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє».

У попередні роки добре зарекомендувала себе робота із укладення угод соціального партнерства. Межі такої співпраці постійно розширюються. Зокрема, у грудні минулого року був підписаний договір про співробітництво у галузі освіти з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М.Бекетова про підготовку старшокласників міста для вступу до цього ВНЗ. Є попередні домовленості і з іншими навчальними закладами.

- Які бачите нові форми залучення громади до благоустрою населеного пункту?

- Дуже хочемо, щоб наш Богодухів був однією з найяскравіших квіточок у чудовому вінку успішних міст України. Благоустрій міста в цьому плані відіграє далеко не останню роль. Ми маємо добрий досвід, коли жителі вулиць самостійно організовують і проводять Дні довкілля, наводять лад не лише біля своїх під’їздів чи домоволодінь, а й упорядковують прилеглу територію, місця відпочинку. Або взяти активну участь богодухівців у міському конкурсі міні-проектів «Щасливе дитинство», завдяки якому з’явилися дитячі майданчики в різних мікрорайонах Богодухова. Люди впорядковували місце під розміщення майданчика, власноруч виконували частину робіт із виготовлення та  установки обладнання, а потім доглядають, ремонтують, оновлюють майданчики.

Наразі є ідея про облаштування силами підприємств, установ, організацій, приватних підприємців центральних клумб міста. Захід добровільний, але віримо, що охочих буде достатньо. Проведення акції «Місту квіти – від освіти», коли силами освітян була створена чудова клумба у центрі Богодухова, переконало нас у правильності такого підходу.

Безумовно, будуть продовжені щорічні конкурси з благоустрою. Підсумки за традицією підіб’ємо до Дня міста. Очікуємо від небайдужих жителів громади пропозиції щодо удосконалення уже існуючих та організації нових конкурсів.

- А як залучається молодь до планування майбутнього міста, і чи взагалі враховується її думка?

- Я особисто беру участь у засіданнях шкільних парламентів, проведенні днів самоврядування у загальноосвітніх навчальних закладах. До речі, ідея підписання угоди з університетом міського господарства - це результат засідання парламенту ліцею № 3: міська рада підтримала пропозицію учнів.  Дуже рада, що наша молодь небайдужа, адже яке має бути місто, щоб молоді люди в ньому залишалися, знають в першу чергу саме вони.

- І на закінчення нашої розмови, Наталіє Іванівно…

- Ми відкриті для нових ідей, ми готові почути і підтримати усіх, хто любить свій Богодухів і має пропозиції щодо його подальшого розвитку. Тому ще і ще раз наголошую: успіх досягається лише там, де влада і громада працюють разом. 

З Новим 2015 роком та Різдвом Христовим вас, богодухівці!

З новими перемогами та надіями! З вірою у добро та стабільність!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.