Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Богодухівські перевізники працюють для нас

У районі за транспортне забезпечення відповідає сектор інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації, завідувачкою якого вже не один рік працює О.В.Кириченко. Тому розмова на цю тему – саме з Ольгою Вікторівною.

- Ольго Вікторівно, розкажіть, як у районізабезпечується транспортне обслуговування, які працюють автоперевізники.

- Передусім, хочу зазначити, що на сьогодні у районі працює чотири пасажироперевізники: ТОВ «Авто-ОВІ», ТОВ «Вікінг-Авто», ФОП Дубонос Н.В., КП «Богодухівжитло». Ці перевізники здійснюють обслуговування міських, приміських та міжміських маршрутів. Звичайно, у сьогоднішніх умовах перевізникам, як кажуть, не солодко. Та все ж вони намагаються працювати на належному рівні. Так, наприклад, ТОВ «Авто-ОВІ», ФОП Дубонос Н.В. постійно оновлюють рухомий склад.

Хотілося б сказати, що уже тривалий час головною загрозою як для офіційних перевізників, так і для самої системи пасажирських перевезень у цілому залишаються нелегальні перевезення. Нелегали не мають ліцензій на пасажирські перевезення, не платять податків і з вимогами чинного законодавства просто не рахуються. На жаль, сьогодні немає механізму, щоб їх покарати згідно із законом. Саме цим можна пояснити те, що діють вони досить відкрито, не ховаючись: “переманюють” пасажирів прямо з автостанцій, здійснюють перевезення перед офіційно затвердженими перевізниками, тим самим забираючи у них дохід. Автопідприємства, автостанції зазнають суттєвих збитків, як і держава, яка від нелегальних перевізників не отримує податків. А це, між іншим, чималі кошти. Тож, шановні пасажири, перш, ніж віддати перевагу нелегальному перевізнику, подумайте про безпеку свого життя. Адже професійні якості водіїв-нелегалів часто викликають сумніви.

Хотілося б іще відзначити і подякувати нашим перевізникам за те, що завжди допомагають у різноманітних заходах, зокрема, здійснюють безкоштовні перевезення наших самодіяльних артистів, спортсменів на конкурси, змагання; допомагали у перевезеннях  переселенців з Донбасу.

Робота перевізників нерозривно пов’язана з автостанцією і її працівниками. Напевно, жителі району помітили, як у кращий бік змінився вигляд автобусної станції «Богодухів»: зроблено ремонт, встановлено нові лавочки, навіси. Це сталося з приходом нового керівника – А.І.Троневича, який по-господарськи піклується про автостанцію.

Напередодні професійного свята бажаю усім автомобілістам, шляховикам, працівникам автостанції, ветеранамщастя, добробуту, невичерпної енергії, міцного здоровя, успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, «залізний кінь» - міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі. І, як кажуть, «ні гвіздка, ні жезла»!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.