Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


АЛЛА ВОЛОШКО: «У роботі і сім’ї –справжнє щастя»

АЛЛА ВОЛОШКО:  «У роботі і сім’ї –справжнє щастя»
Сьогодні на гостині у «Маяка» - начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації А.М.Волошко. У січні наступного року буде сім років, як Алла Миколаївна обіймає цю посаду.Чим живе ця жінка, про що мріє – про це та інше в інтерв’ю без краватки.
- Алло Миколаївно, де Ви народилися? Хто Ваші батьки, чому навчили?
- Народилася і виросла я тут, у Богодухові. Мама, Марія Федорівна Коломієць, все життя пропрацювала на швейній фабриці, була знаною швачкою у місті. Тато, Микола Степанович, 39 років прослужив у місцевій військовій частині. Має багато урядових грамот і нагород.
Нас з братом батьки вчили бути порядними і працьовитими людьми. Ми намагаємося слідувати принципам такої моралі.
- Професію вибрали Ви чи вона обрала Вас?
- Напевно, що вона мене. Взагалі, я все дитинство мріяла бути вчителем початкових класів. По закінченні школи намагалася вступити до Харківського педагогічного інституту, щоправда, спроба виявилася невдалою. До речі, закінчила я свою рідну і, вважаю, найкращу в районі середню школу №2, у якій кожен учитель – то неповторна творча особистість.
Далі у моїй долі з’явилася людина, яка, можна сказати, й вирішила мою майбутню професію. На той час третій секретар райкому комсомолу Л.І.Рогинська направила мене піонервожатою до Мерлянської 8-річної школи. Тоді про таке село я навіть не чула. Але за 4 роки роботи поріднилася з ним. Це був найкращий період мого життя. Дружній педагогічний колектив, чудові діти. Ми й зараз при нагоді зустрічаємося, згадуємо минуле.
Потім працювала піонервожатою у СШ№3, методистом, а пізніше – директором Будинку піонерів (ЦДЮТ). А ось уже майже 7 років, як очолюю відділ культури і туризму райдержадміністрації.
До речі, вищу освіту я отримала теж за сприяння Любові Іванівни. За направленням обкому комсомолу я, як одна з кращих вожатих, вступила до Ворошиловградського педагогічного інституту ім. Т.Г.Шевченка, успішно закінчила заклад у 1988-му.
- Який слід залишився у Вас від піонерської, комсомольської роботи?
- Тільки добрий і світлий. Мені ця робота дуже подобалася. Взагалі, вважаю, комсомол нас виховував справжніми особистостями, у нас були ідеали. І мені прикро, коли сьогодні дехто намагається нав’язати нам думку, буцімто Ленінський комсомол ми повинні викреслити з історії як щось вороже. Ні, цього не має бути ні в якому разі. Хоча я – патріот України, люблю свою країну, але той період для більшості людей старшого покоління лишився справді незабутнім.
- Що для Вас сьогоднішня робота?
- Я дуже люблю свою роботу, у ній я знайшла своє покликання, реалізувала себе. Сьогодні, коли є уже певний життєвий досвід, можу з впевненістю стверджувати: сім’я – це основа всього, саме родина і робота – це своєрідні два крила, які і є основою життя.
- Хто Ваша родина?
- Чоловік і донька Оксана – гордість усієї нашої родини. Оксана закінчила з золотою медаллю школу №2. А цього року з відзнакою закінчила Харківський національний аерокосмічний університет ім. Жуковського «ХАІ». Зараз продовжує навчання на економічному факультеті магістратури цього ж вузу.
- Чим Ви любите займатися у вільний час?
- У мене його практично немає. А якщо виникає вільна хвилина, люблю почитати, у тому числі і на історичну тему. Люблю і жіночі романи. Розумію, що це доросла казка, але все ж вона відволікає від негативних думок, вселяє надію.
- Напевно, полюбляєте й телесеріали дивитися?
- Так. Звичайно, майже всі вони наївні. Але інколи так хочеться повірити у рожеві мрії. Велике задоволення приносить перегляд старих кінострічок, при нагоді включаємо з донькою диск і дивимося найцікавіше. Десятки разів вже дивилася улюблені фільми «Девчата», «Весна на Заречной улице», «Высота», « В бой идут одни старики», і зараз би знову іще їх переглянула. А ось бойовики мені не до вподоби.
- Яке у Вас хобі?
- Люблю кімнатні квіти. І вдома, і на роботі вирощую їх, доглядаю. Подобаються кактуси.
- У Вас завжди в кабінеті ідеальний порядок. Напевно, Ви – гарна господиня?
- Вважаю, що так ( усміхається). Для мене завжди важливо, щоб у домі і у кабінеті, де проходить частина мого життя, було затишно. Хоча, звичайно, бувають різні ситуації.
- Що особливо цінуєте в людях?
- Порядність.
- Які риси не подобаються, дратують?
- Дуже не люблю зрадників, брехунів. Краще, як кажуть, гірка правда, аніж солодка брехня.
- Яке свято найулюбленіше для сім’ї Волошків?
- Новий рік. У це свято ми збираємося виключно родиною і у теплому затишному колі згадуємо рік минулий і будуємо плани на майбутнє.
- Що Вас зачаровує в природі?
- Незважаючи на те, що народилася восени, безмежно люблю весну. Бо це та особлива пора, коли разом з пробудженням природи відчувається прилив нових сил. Хочеться жити, радіти, творити.
- Як Ви любите відпочивати, де набираєтесь сил?
- Найбільшу насолоду отримую, відпочиваючи в Криму. Саме відпочинок на південному березі Криму мене кличе щоліта хоча б на десять днів разом з родиною поринути у вир тепла, сонця і приємного настрою.
- Що б побажали читачам «Маяка»?
- «Маяк» завжди для нас був і лишається родинною газетою. Тож хочу побажати усім читачам оптимізму і успіхів. А ще - безмежної віри у краще майбутнє, у своїх дітей. Хай усім щастить.

- Дякую за відверте інтерв’ю. І від імені усіх читачів «районки» напередодні Вашого ювілею зичу й надалі лишатися опти-місткою, здоров’я і успіхів Вам і Вашій родині.

Розмовляла Тетяна Чернишова


Предоставлено газетой "Маяк"

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.