Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ігор Каріх: ”Любити. Служити. Поважати. Навчатися.”

Ігор Каріх: ”Любити. Служити. Поважати. Навчатися.”


Такими принципами по життю керується професіонал своєї справи, толерантна, інтелігентна людина І.В.Каріх. Отож, сьогодні на гостині у “Маяка”- начальник ДПІ у Богодухівському районі.

– Ігоре Володимировичу, де Ви народилися, де пройшло дитинство?
– Я народився у сім’ї військовослужбовця. І цим все сказано. За 8 класів навчання змінив п’ять шкіл. Вчився у Німеччині, Росії, Україні. Місце народження-Курська область. Вже давно батьки “осіли” у Сумах. Тому своє доросле життя починав саме звідти. У цьому українському місті познайомився зі своєю майбутньою дружиною, мої тесть і теща теж живуть у Сумах
– Як починали свій шлях у дорослий світ?
– Мій батько, справжній військовий, віддана службі людина, завжди був для мене і сестри прикладом для наслідування. Тому по закінченні школи я вже твердо дійшов думки , що буду військовослужбовцем. Але спочатку закінчив Сумський будівельний технікум, а потім - Сумське артилерійське командне училище. Служив у лавах Збройних сил у складі Південної групи військ в Угорщині, командиром взводу, старшим офіцером батареї ,командиром батареї артилерійського полку. Коли у 1990-му Південну групу військ вивели з Угорщини, продовжив службу у Білоруському військовому окрузі.
– Коли закінчилася Ваша військова кар’єра?
– У 1993-му. Я звільнився з посади начальника штабу реактивного дивізіону і повернувся з сім’єю до батьків, у Суми.
– І почалася робота в податкових органах...
– Так ,починав у тому ж таки році в обласній податковій інспекції у Сумах. Стояв біля витоків створення податкової міліції у 1994-му. Закінчив Харківський фінансово - економічний коледж та юридичний факультет Академії управління персоналом. А потім була робота начальником головного відділу підрозділу податкової міліції у м. Вінниця, начальником головного відділу податкової міліції у Сумах. У 2005 році, був призначений начальником податкової інспекції Могилів- Подільська. З 2007 року працюю на Харківщині на посадах: заступника начальника ДПІ Ленінського району м. Харків та ДПІ у Дергачівському районі. А з 2009-го року очолюю ДПІ у Богодухівському районі.
– Ігоре Володимировичу ,напевно, знаково те, що якраз сьогодні, 30 червня, рівно рік , як Вас призначено начальником ДПІ у нашому районі. Що означає для Вас Богодухів? Як оцінюєте роботу податкової?
– Богодухів, без перебільшення .став для мене рідною і близькою землею, на якій живу, працюю і отримую від цього задоволення.
Мені справді пощастило з колективом, який вдалося зберегти і спільно досягати досить високих результатів. Традиції ,авторитет і позиції служби, закладені першими керівниками інспекції Людмилою Полікарпівною Івановою; Тетянчуком Валентином Олександровичем, живуть тут і досі. А до старих традицій додаються нові ,сучасні. І це дуже добре ,має лише позитивний вплив на роботу. Мені приємно ,що кожен у нашому колективі на своєму місці, тому можна пишатися такою злагодженою командою.
Вже кілька років поспіль ДПІ у Богодухівському районі займає почесне перше рейтингове місце в області за результатами діяльності. Не було такого місяця, коли б ми не забезпечили доведені планові завдання. При цьому, що дуже важливо, у своїй діяльності послідовно витримуємо податкову і життєву позицію. У наш час справді дуже нелегко знайти те компромісне рішення з кожним платником податків, яке б забезпечувало завдання по наповненню бюджету і в той же час не шкодило підприємству. І ми намагаємось діяти саме так. Для мене особисто дуже важливо, що не було соромно дивитися людям прямо в очі.
– Як сприймає сім’я постійні переїзди з одного міста в інше?
– Нормально. Мені пощастило з дружиною, яка є вірним другом і коханою жінкою. Разом пережили більше десятка переїздів. Завжди з нами подорожувала країною і донька.
– Що цінуєте у своїй дружині?
– Вірність, порядність, любов. З Мариною ми познайомилися під час навчання у Сумському будівельному технікумі, вчилися в одній групі. Кілька років ми були просто друзями ,ділилися один з одним найсокровеннішим. Потім дружба переросла в кохання, і я щасливий, що склалося саме так. Адже вірна подруга життя для офіцера – це найцінніший скарб.
- Напевно, пишаєтесь і донькою?
- Звичайно. Оленка двомісячним малям разом з мамою приїхали до мене в Угорщину «служити». Зросла самостійною, мудрою, порядною. Має три «червоних» дипломи, працює старшим оперуповноваженим спецпідрозділу «Скорпіон» УБОПу Сумської області.
- Який у Вас життєвий девіз?
- Любити. Служити Поважати. Навчатися. Цьому мене навчили батьки, за що я їм щиро вдячний. На все життя я пам’ятаю : те , що віддаєш – тобі ж і повертається. Треба любити людей, і тоді життя буде в задоволення.
- Що б Ви побажали колегам з нагоди свята?
- І колегам, і ветеранам, і усім мешканцям Богодухівщини, я хочу побажати здоров’я і стабільності. Хочу також подякувати усім платникам податків за співпрацю і розуміння. Досягнення високих показників по наповненню бюджетів усіх рівнів стало можливим завдяки оптимальному поєднанню інтересів держави і платників податків. Завдячуючи високій податковій культурі платників Богодувського району податківці мають змогу впевнено працювати на користь України.
Запрошую усіх жителів Богодухівщини на наше професійне свято, яке відбудеться 1 липня у районному будинку культури, о 15.00. Давайте разом відзначимо 20-річчя Державної податкової служби України.
- Дякую за щиру розмову. Вам і Вашим колегам – найкращі привітання з нагоди свята.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.