Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Вуличне освітлення: здобутки і перспективи

Сьогоднішня тема нашої розмови із заступником Богодухівського міського голови І.В.Коваленком – вуличне освітлення.

- Отже, Ігоре Віталійовичу, які позитивні напрацювання міської ради в цьому напрямку?

- Протягом останніх 6 років міська рада постійно займається розширенням мережі вуличного освітлення і її утриманням. На сьогодні нічне освітлення відновлено на переважній більшості вулиць міста і населених пунктів, що входять до складу міськради. У темний час доби вмикається до 1,5 тис. світильників, тоді як у 2006 році їх на весь Богодухів було 216. Застосування багатотарифних лічильників, пристроїв автоматичного вмикання вуличного освітлення та енергозберігаючих лампочок, які не тільки економлять електроенергію, але і мають довший термін експлуатації, дає можливість заощаджувати кошти. Центральна частина райцентру освітлюється всю ніч, у мікрорайонах освітлення вимикається з першої години ночі до п’ятої п’ятнадцяти ранку.

- Зупиніться, будь ласка, більш конкретно на тому, що зроблено саме у цьому році.

- Щоб система вуличного освітлення працювала, її потрібно своєчасно обслуговувати і, за потреби, ремонтувати, врешті-решт, замінювати електролампи. Всю цю роботу виконують два працівники комунального підприємства «Богодухівжитло»: інженер-енергетик В.І.Шигимага та електрик. До речі, Володимир Іванович – сумлінний, відповідальний спеціаліст, справжній професіонал. Протягом 11 місяців було частково відновлено та відремонтовано електромережі по вулицях Катукова, 8-го Мехкорпусу, Чернієнка, Молокова, Харківській, Руднєва – Петровського та інших і встановлено додаткові ліхтарі. Також відремонтовано 259 світильників, замінено понад 600 електроламп.

Основним здобутком року вважаємо відновлення освітлення на двох вулицях міської ради – Космічній у Богодухові та Калініна у Семеновому Яру. Ця проблема не вирішувалася впродовж тривалого часу. Цього року жителі названих вулиць взяли участь у конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад. Вони не тільки вклали певні кошти в реалізацію проектів, а й зобов’язалися слідкувати за станом освітлення своїх вулиць у темний час доби. І це принесло бажаний результат.

- Які ж роботи були виконані?

- На вул. Космічній (від центрального кладовища до житлового масиву) відновили 2500 м дроту, встановили 34 нових світильники з допоміжним обладнанням та електролампами. На це було використано 15 тис. грн., у т.ч. з міського бюджету – 14,1 тис., дольова участь мешканців вулиці – 0,9 тис. грн.

Для відновлення освітлення на вул. Калініна пішло 700 м дроту та 10 світильників на суму понад 3 тис.грн., з яких 630 грн. – кошти жителів.

У найближчих планах – відновлення освітлення вулиці 8-го Березня. За сприятливої погоди це буде зроблено ще до Нового року.

- І на закінчення, Ігоре Віталійовичу, питання, яке цікавить багатьох: лампочка у вуличному ліхтарі перегоріла, а ніхто не поспішає її замінити…

- Для цього потрібно зателефонувати до КП «Богодухів-житло» за номером 3-23-32 та повідомити адресу. Найближчим часом прибуде електрик і замінить лампочку.

- Дякую за розмову і бажаю успіхів у праці на благо богодухівської громади.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.