Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Хрущово-Микитівська громада: є проблеми і мрії

Територіальні громади Богодухівщини мають багато чого спільного (мабуть, не тільки району). Але і особливості у кожної сільської ради свої – власні проблеми, бажання, мрії і сподівання. Чим живе село Хрущова Микитівка, які напрямки розвитку території сільської ради є пріоритетними, над розв’язанням яких проблем працює сільська рада - розповів у інтерв’ю голова місцевої сільської ради Олександр Миколайович Байбак.

- Олександре Миколайовичу, які питання і проблеми сьогодні найактуальніші для села? Які мрії у громади?

- Є наболіла проблема, і це – дороги. Вона, ця проблема, певно що, актуальна не лише для нас. А дорога, що не рік, стає все гіршою. До того ж ми уже не маємо базового господарства. І це мінус для усієї громади. Жителі села мають шукати роботу поза межами Хрущової Микитівки. Ще хочеться повернути до життя сільський клуб, аби молодь мала де збиратися, де всією громадою могли б відзначати якісь свята, події. Культурне життя в селі має бути. Але реалізація цієї мрії потребує чималих фінансів. Хотілося б і мати у селі церкву. Адже раніше тут було навіть два храми. Було б чудово, якби у Хрущовій Микитівці знову діяв храм Успіння Богоматері, який знищили півстоліття тому.

- Якими поточними справами зараз займається сільська рада?

- Робота на селі  – це нескінченний коловорот, в якому, завершуючи одну справу, одразу розпочинаєш іншу. Зараз займаємося освітленням населеного пункту. На декількох вулицях його уже встановлено. Але поки що засвітити ліхтарі не можемо, чекаємо дооформлення деяких документів. Та найближчим часом світло у нас, думаю, буде.

- А чи часто у Вашому кабінеті бувають селяни з приводу особистих питань?

- Ви, знаєте, приходять. В основному люди, йдуть до сільради за послугами: довідку якусь чи документ отримати, вирішити питання землекористування. Але, взагалі, спектр звернень дуже різноманітний. Плюс всілякі поточні справи. Словом, без роботи не сидимо.

- Яка демографічна ситуація у селі?

- На сьогодні у нашій сільській раді проживає близько 620 чоловік (це за статистичними даними 2012 року). З них - віком від 14 до 18 – близько 100 чоловік, від 18 до 35 - 136. Майже 40 дошкільнят. У школі навчається близько півсотні дітей.

- Дякую за розмову.

Сільський голова О.М.Байбак на святковій лінійці у школі нагороджує переможця конкурсу «Податки очима дітей -2012» Максима Хирного.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.