Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Господиня, якій болять проблеми громади

Жінка – це, перш за все, господиня. Будь вона вдома чи на роботі. І за все їй болить більше, і турбується вона про всіх – від мала до велика. Саме такою чуйною, що вболіває за проблеми громади, і в той же час, якщо треба, рішучою та наполегливою є голова Червононивської сільської ради Ганна Миколаївна Куриленко. Земляки їй довіряють  - найяскравіше тому підтвердження – головування Ганни Миколаївни. На цій посаді вона уже не перше скликання. Саме з нею сьогодні наша розмова – про злободенні проблеми, про минуле, сьогодення і майбутнє, про сільчан…

- Чи важко було на початку, без досвіду роботи в органах місцевого самоврядування? Адже за освітою ви – ветлікар. І починали працювати у галузі сільського господарства… 

- Так, я закінчила старомерчанський технікум. Працювала ветеринарним фельдшером на Золочівщині – я звідти родом. У Богодухівський район переїхала у 1986 році. І буквально одразу, на початку 90-х років, мене обрали депутатом тоді Сухининської сільської ради. А потім і головою. І лише з часом, коли Червононивська сільрада стала окремою, громада обрала мене на головування в уже рідному селі. Чи було важко? Звичайно, проблем безліч. Було і є. Хоча якщо точніше – багато буденної роботи, яка завжди потребує чимало зусиль. Часом і не помічаєш, як стомлюєшся. А розумієш це тільки коли приходиш додому. Та робочий день не завжди закінчується у сільраді. Люди і додому йдуть, у кожного свої проблеми. Треба щось порадити, допомогти.

- А що було для Вас найважчим за всі часи роботи?

- Брак фінансів. Маєш зробити багато різної роботи, а грошей на це нема, бо сільська рада дотаційна. Перший проект, що хотілося б реалізувати, і який, можна сказати, найбільше болить – це недобудова нової школи. Треба уже сьогодні дбати про її майбутнє, бо час не йде їй на користь. Сьогодні працюємо над освітленням вулиць. Звичайно не такими швидкими темпами, як того хотілося б, а все ж таки не сидимо, склавши руки. Наразі з допомогою наших підприємців відновлено лінію для встановлення ліхтарів, що була раніше. Також зараз оформляються документи на землю. З часом бюджет ради завдяки цьому збільшиться.

- Які плани-мрії маєте на майбутнє?

- Проблем завжди, як-то кажуть, цілий віз. Були б сили та бажання працювати. Дуже хочеться привести до ладу дорогу по вулиці Ветеранів Праці, добудувати церкву - будівництво розпочали у минулому році. Та добрі люди, які займаються цією справою, впевнена, доведуть почате до кінця. Хотілося б, користуючись нагодою, подякувати голові райдержадміністрації за системний підхід до вирішення проблем нашої громади. Також вітаємо О.М. Біловола з обранням народним депутатом, дякуємо йому за добрі справи на благо нашої громади.

Цього року нам вдалося ліквідувати стихійне сміттєзвалище біля місцевого гуртожитку. Хочеться продовжувати роботу у цьому напрямку – багато планів на наступний, 2013-й, рік. Зараз ми заключаємо договори з населенням на вивіз сміття.

- Які побажання жителям Червононивської громади?

- Своїм землякам хочу побажати активності і небайдужості до життя села. Лише разом, спільними зусиллями ми зможемо вирішити багато питань і проблем. Адже село – це ми. Лише ми зможемо зробити його чистим, квітучим. Звичайно, багато залежить від того, що великих базових господарств у нас на території села нема, а відповідно і робочих місць менше у порівнянні з деякими іншими населеними пунктами. Але у нас є фермери, підприємці, які беруть активну участь у житті громади, допомагають. Кожен повинен у міру власних можливостей робити село, свою маленьку батьківщину, кращим. Для прикладу говорю зараз про благоустрій. Це під силу кожному. Хочу щоб ми і надалі продовжували збиратися на День села у травні. Наша громада – не така велика, тому всі ми, як одна сім’я, і свята проходять у нас особливо тепло і душевно. Тож  взаєморозуміння хочеться між земляками, як у справжній родині, мирного неба над нами та віри у здійснення усіх задумів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.