Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Працювати треба не заради спасибі

Уже декілька скликань поспіль жителі сіл Петропавлівка, Балабанівка та Яблучне обирають сільським головою Віктора Миколайовича Стойчика.
Він працює на благо громади 18 років. Радіє, коли є успіхи в роботі, і переймається, коли щось не так. Проблем у селі завжди вистачає. Сільському голові часто доводиться шукати вирішення місцевих проблем, бо справжньому керівнику найбільше болить доля усієї громади в цілому і кожного її громадянина зокрема. Тож з Віктором Миколайовичем ми поговорили про будні петропавлівської територіальної громади:

- Які досягнення маєте у 2012 році?

- Перш за все, це ремонт фельдшерського пункту. Медичне обслуговування, а відповідно і умови роботи медпрацівників у селі мають бути не гіршими, ніж у місті. У Петропавлівці встановлено дитячий майданчик. Можемо говорити і про благоустрій. У Балабанівці встановлено два сміттєві контейнери, ще чотири замовлено для інших сіл. Адже у цій справі краще не боротися з наслідками проблем, а попереджати їх. Думаю, зі мною погодяться. Працюємо над встановленням вуличного освітлення. Можна говорити й про інші справи, але вони повсякденні, менш вагомі. Попереду ще багато роботи.

- Мабуть, багато хто погодиться зі мною, що сьогодні чи не найактуальнішим питанням для багатьох сіл є малочисельні школи. Як справи з цим у Петропавлівці?

- У нашій школі сьогодні навчається 49 учнів. Втім, ми не сидимо, склавши руки, і не чекаємо, доки кількість учнів сягне критично малої позначки. Тому разом з головою РДА вирішили заздалегідь потурбуватися про долю школи: уже виготовлено проект переобладнання навчального закладу в школу-садочок. На території сільради у нас проживає  29 дошкільнят. Тож це поєднання – виграш для усіх. 

- Які перспективи сільськогосподарської галузі на території сільської ради?

– У нас є кілька фермерських господарств. Тут працюють більшість наших місцевих жителів. І це добре, коли в селі є робота. Тоді і демографічна ситуація інша, самі розумієте. До того ж, ці сільгосппідприємства завжди допомагають сільраді, надають спонсорську допомогу.

- А чим зайняті мешканці сіл?

- В основному, в індивідуальному секторі. Працюють на землі, годують худобу. Все, як і в інших селах.

- Що для Вас значить посада сільського голови?

- Я дуже люблю свою роботу, можна сказати, живу нею. Стараюся допомогти іншим жити краще. Моя надійна опора – депутати сільської ради, які хочуть щось зробити для села, повні задумів, ідей, дають слушні пропозиції. Взагалі, треба працювати на благо громади не заради «спасибі». Часто подяку від людей можна й не почути. Іноді і навпаки буває – вислухаєш незадоволення. Але ж то не значить, що треба сидіти, склавши руки.

- Якими мрієте бачити рідні села?

- Звичайно, як патріоту рідної землі, хочеться, щоб вони були «молодими», щоб були робочі місця. Адже головне, коли є кому працювати, для кого і де. Коли у селі народжуються діти – воно живе. Хочу, щоб села були чисті, затишні, мальовничі. Такі справжні, українські. Щоб люди збиралися усією громадою на спільні свята, як одна родина.

Петропавлівська сільрада посіла II місце у огляді-конкурсі ”Селянське подвір’я”,

що проводився у Богодухові на День незалежності. Під час свята.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.