Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Передплата - 2013 розпочалась!

Так, дійсно, 10 вересня 2012 року розпочалась передплата на періодичні видання на 2013 рік. Ми поцікавились у начальника відділення зв’язку Богодухів-3  О.В.Лобойко щодо цьогорічних умов передплати.

- Ольго Володимирівно, повідомте, будь ласка, нашим читачам про строки передплатної кампанії. Чи варто чекати останнього дня передплати, щоб отримувати улюблені видання з січня 2013 року?

-  Перш за все хочу сказати, що не слід затягувати з передплатою, бо час плине дуже швидко, і ви не встигнете озирнутись, як всі строки пройдуть, тому  можете запізнитись з передплатою. А передплатні строки  такі:  на видання країн СНД – до 3 грудня 2012 р.; на  видання України – до 15 грудня 2012 р., а на  обласні видання і районну  газету «Маяк» – до 20 грудня 2012 р.

- Чи обов’язково йти до відділення зв’язку, щоб передплатити необхідні видання?

- Це на розсуд передплатників. Можна, звичайно, прийти у відділення, а можна і безпосередньо  здійснити передплату в  наших листонош. Всі каталоги періодичних видань у них є, і вони з великою приємністю приймуть у вас передплату на дому. В нашому відділенні працює 14  листонош, які, крім традиційних послуг, виплати пенсії, передплати, можуть  прийняти плату за комунальні послуги, запропонувати вам різноманітний товар.

- Ольго Володимирівно, а що Ви можете сказати про відомчу передплату?

- Хочу наголосити керівникам підприємств, організацій на тому, що заявки необхідно оформляти як можна раніше, бо зараз всі перерахування йдуть через «Харківпошту» і це займає більше часу, ніж було раніше. Тож, щоб отримувати необхідні передплатні видання, не відкладайте цю справу на останні дні.

- І, наостанок, які нові послуги з’явились у відділенні зв’язку?

- Дійсно, у нас у відділенні є новинки - встановлені термінали по продажу різноманітних лотерей та поповнення рахунків телефонного зв’язку. А з початком передплатної кампанії у залі відділення щосереди проводиться День передплатника, а щочетверга -  розширений продаж різноманітного товару. Хочу відзначити, що у нас завжди в наявності якісні постільна білизна і рушники. Тож приходьте до нас, шановні жителі Богодухова і району.

А ще, раз наша розмова відбувається напередодні Дня пошти, хочу привітати всіх колег зі святом. Нехай вам завжди посміхається доля та дарує міцне здоров’я й довголіття, а вісточки, які ви приносити людям, будуть лише радісними. Щастя і благополуччя вам і вашим родинам!

 - Дякуємо за надану інформацію і приєднуємося до поздоровлень. Адже  більшість поштових працівників – це надійні помічники нашої газети.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.