Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Транспортне сполучення Богодухівщини. Нарешті є зрушення

Ні для кого не секрет, що транспортне сполучення на Богодухівщині потребує поліпшення і бажає кращого.  Це особливо відчувалося під час комплексних виїздів керівника району до громад. Адже в багатьох населених пунктах жителі ставили питання В.М.Бєлому саме на цю тему. І низка з них була оперативно вирішена, як –то кажуть, «по гарячих слідах», про  що газета «Маяк» повідомляла "PS".

Днями нашій газеті стало відомо, що кілька важливих питань стосовно транспортного забезпечення населення, які були на особистому контролі голови РДА, вирішено позитивно. Тож ми звернулися за коментарем до начальника відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації О.В.Кириченко. Ось що повідомила Ольга Вікторівна:

- Так, дійсно, нарешті у нашому районі почали зрушуватися з місця ті питання транспортного забезпечення району, які накопичувалися роками і ніяк не могли знайти свого розв’язання. Адже ці питання - особливі, потребують ретельного вивчення і мають свою специфіку. Одразу хочу наголосити, що такі позитивні кроки стали можливими, передусім, завдяки небайдужості і активності з боку голови райдержадміністрації В.М.Бєлого.

Напевно, кожен читач газети знає про проблему жителів села Лозова, до яких роками не курсував приміський автобус. Скільки разів на різних рівнях піднімали це питання! А результат був, як кажуть, нульовий. Після комплексного виїзду голови райдержадміністрації до громади Забродівської сільської ради Володимир Миколайович взяв під особистий контроль це питання, залучив відповідні служби. Більше місяця  тривала клопітка робота: було проведено ремонт дорожнього покриття, перенесено електричну опору, встановлено огороджувальний бар’єр, були направлені листи до  відповідних  інстанцій тощо… І тільки тоді  було підписано акт обстеження дорожніх умов на предмет відповідності необхідним стандартам. Це питання, без перебільшення, щодня було на контролі. І ось –результат: днями буде відкрито маршрут «Богодухів –Лозова»! Це сталося  завдяки спільним зусиллям районної влади – райдержадміністрації і райради, Забродівського сільського голови В.Л.Надолинного, філії «Богодухівський райавтодор» (начальник В.Г.Корзаченко), Богодухівського РЕМу (начальник С.М.Говоруха) та ін. структур.

- Ольго Вікторівно, які ще з тих питань, що турбують земляків, було вирішено позитивно?

- Нещодавно також було відновлено заїзд автобуса в с. Іванівка на приміському маршруті «Богодухів - Корбині Івани». Це питання  піднімали жителі громади під час комплексного виїзду  В.М.Бєлого до улянівської громади.

Велика кількість звернень надходила до голови райдержадміністрації і від жителів Богодухівської міської, Улянівської, Губарівської, Крисинської сільських рад з проханням відновити колишній графік руху приміського поїзду сполучення « Смородино - Люботин», а саме у вечірній час. Голова районної держадміністрації В.М.Бєлий звернувся за допомогою у вирішенні цього питання до начальника СТГО «Південна залізниця» В.М.Остапчука. І це питання нещодавно було також вирішено позитивно для жителів (див. нижче графік руху поїзда).

- Скажіть, які  перспективи вирішення інших важливих питань транспортного сполучення, які хвилюють наших земляків?

- Звичайно, є ще питання, які потребують уваги і вирішення. Наразі  у планах – ввести зупинку «Полкова Микитівка» на міжміських внутрішньообласних маршрутах, які проходять через цей населений пункт. Також буде введено зупинки у Сухинах і Киянах на міжміському маршруті “Харків -Красний Кут” через  Мурафу.

Також найближчим часом буде змінено графік руху автобуса «Богодухів – Вінницькі Івани» з метою збільшення часу перебування сільчан у районному центрі. Адже, згодьтеся, за дві години неможливо людині вирішити всі свої справи у  місті.

- Дякую за розмову і бажаю подальших успіхів у вирішенні таких важливих питань транспортного забезпечення жителів Богодухівщини.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.