Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Міська рада. Сьогодення і перспективи

Міська рада. Сьогодення і перспективи


Діяльність міської ради постійно знаходить своє висвітлення на сторінках «Маяка». Сьогодні влада в Богодухові – у жіночих руках, адже обов’язки міського голови виконує секретар ради Наталія Іванівна Олексенко.

- Над чим працюєте, чим хотіли б поділитися із земляками? - з цього запитання розпочали ми інтерв’ю з нею.
- Богодухівська міська рада працює у звичному режимі. Проводяться засідання сесій, виконавчого комітету, приймаються необхідні рішення (як на перспективу, так і поточні), іде щоденний прийом людей з різних питань життєдіяльності громади.

Пріоритетом у роботі ми вважаємо продовження усіх добрих справ на благо богодухівців, започаткованих Володимиром Миколайовичем Бєлим. Так, сьогодні вже на стадії завершення вирішення питання землі в мікрорайоні колишньої військової частини. Адже, коли більше ніж 5 років тому міській раді передавали житловий фонд цієї частини, землю Міністерство оборони залишило за собою. Внаслідок цього жителі вулиці Катукова не можуть на законних підставах проводити будівельні роботи, а ті, у кого є земельні ділянки, приватизувати їх. Спільно з райдержадміністрацією ми підійшли до практичного розв’язання цього питання.

Інша багаторічна проблема – забезпечення питною водою жителів верхньої частини вулиці Пушкіна та прилеглих вулиць, які користуються водою не з міських мереж, а із свердловини аграрного ліцею. Однак внаслідок малої потужності свердловини і значних власних потреб ліцею в абонентів часті перебої з водопостачанням. Тому міська рада прийняла рішення про будівництво водопровідної мережі від водозабору на вулиці Катукова до вулиці Пушкіна, що дасть можливість забезпечити стабільне водопостачання. За кошти міської ради цього року буде виготовлено проектно-кошторисну документацію і надано пропозиції про включення робіт у план фінансування за рахунок державного та обласного бюджетів на 2013 рік.

Ще одне питання, на якому б хотіла зупинитися. Багато хто з богодухівців пам’ятає, як у цьогорічному січні зловмисники пограбували головну ялинку міста. Для підтримки громадського порядку та попередження подібних випадків у майбутньому міською радою закуплено обладнання для відеоспостереження у центрі міста, яке буде невдовзі встановлено.

У цьому році також виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво звалища твердих побутових відходів. До речі, зона збору ТПВ постійно розширюється. Послуги з вивезення та захоронення відходів надаються 136 організаціям, установам та підприємствам, більше ніж 1,5 тис.абонентів багатоквартирних будинків і понад 2 тис.абонентів приватного сектора.

- Раніше міська рада проводила конкурси на кращу вулицю, домоволодіння… А як тепер?
- Як і в попередні роки, з 25 червня по 25 липня у місті пройдуть конкурси на кращі вулицю, подвір’я та балкон, у яких зможуть взяти участь усі охочі. Заявки можуть подавати як самі учасники, так і депутати міської ради, голови квартальних комітетів. Умови конкурсів традиційні, за бажанням з ними можна ознайомитися на сайті міської ради. Підсумки конкурсів і нагородження, як і завжди, будуть оголошені під час святкування Дня міста.

- А як стосовно нових ініціатив влади? Чи, може, вони не на часі?
- Як на мій погляд, особливої ваги сьогодні набуває питання співпраці влади і громади. Для підтримки громадських ініціатив, створення умов для підвищення активності членів територіальної громади, сприяння їм в організації змістовного дозвілля дітей міська рада оголосила конкурс міні-проектів з облаштування дитячих майданчиків у мікрорайонах Богодухова «Щасливе дитинство». На цей час міською владою вже встановлено 14 дитячих майданчиків. І лише окремі з них доглядають і впорядковують самі жителі, а також підтримують там порядок. При підготовці ж міні-проектів їх розробники наводять приклади власних вдалих ініціатив на благо громади, втілених у життя, розповідають про внесок жителів у реалізацію проектів. На сьогодні (11 травня, день інтерв’ю – ред.) конкурсний комітет вже отримав 5 міні-проектів. Враховуючи, що останній день їх подачі, 20 травня, припадає на неділю, документи прийматимуться по 21 травня включно. Надалі плануємо розпочати поступове оновлення ігрових майданчиків у наших дитячих садках.

- Не так давно святкувався День Перемоги…
- Хочу відзначити, що всі заходи до 67-ї річниці Перемоги пройшли на належному рівні. Користуючись нагодою, щиро дякую усім, хто допоміг – і матеріально, і організаційно – відзначити це свято: відвідати вдома учасників бойових дій (а їх залишилося зовсім мало – 41 чол.), провести урочисті заходи, організувати феєрверк. Особлива вдячність колективу електромеханічного заводу на чолі з Почесним громадянином міста М.Б.Пушкарем, ТОВ «Богодухівський молзавод» (керівник В.В.Аблогін), ТОВ СП «Родіна» (О.О.Кондратенко), ПАТ «Богодухівський м’ясокомбінат» (М.М.Кириченко), ТОВ «Богодухівське ХПП» (С.О.Чуйко), ПП «Ілант» (А.Є.Шахбазян), СФГ «Промінь» (А.С.Васенін), СВК ім.Каразіна (В.А.Шовковий), ФГ «Кегичівське» (В.Ю.Мисик), приватним підприємцям Прященкам… Вибачте, що не можу всіх назвати.

Відзначення у місті таких свят згуртовує його жителів, демонструє єдність громади. Переконана, що отак спільно, єдиним колективом, богодухівці житимуть і надалі.

- Дякую, Наталіє Іванівно, за розмову. Успіхів Вам особисто і колективу міської ради у творенні добра на благо земляків.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.