Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Червоний Хрест – милосердя і гуманність

Потреба допомагати незахищеним категоріям громадян, на жаль, поки що не зменшується. Більше того, для деяких людей навіть незначна підтримка – це вже крок до виживання. У нашому місті районне Товариство Червоного Хреста України працює більше року. За цей час працівниками Товариства зроблено безліч добрих справ для багатьох нужденних земляків.
Напередодні свята – Міжнародного дня Червоного Хреста України – «маяківці» поспілкувалися з головою районної організації Товариства Червоного Хреста України І. А. Чайкою про річні здобутки та буденну добродійність, що спрямована на підтримку громадян.


- Ірино Анатоліївно, необхідність проводити благодійні акції у нашій країні, зокрема в місті, - залишається високою. Причина загальновідома: це, насамперед, низький рівень життя. А які акції проводила Богодухівська районна організація Товариства Червоного Хреста України?
- Так - це щира правда щодо низького рівня життя. За рік районна організація провела чотири цільових акції на підтримку хворих дітей. Таку роботу продовжуватимемо й надалі. Брали участь у програмі оптимальних технологій у сфері охорони здоров’я РАТН у рамках проекту «Партнерство по контролю з ТБ в Україні». Також Товариство брало активну участь у Міжнародному дні захисту дітей, Всесвітньому дні донора, Всесвітньому дні боротьби з ВІЛ/ СНІДом.

Користуючись нагодою, хочу висловити вдячність усім учням-волонтерам із міських шкіл, медичного коледжу та аграрного ліцею, які брали активну участь у проведенні благодійних акцій.

- А які медичні та соціальні послуги сьогодні надаєте незахищеним категоріям громадян у Богодухові?
- У Товаристві працює дві патронажні медсестри, які відвідують людей вдома. За потреби, можуть виміряти тиск, зробити ін’єкції, перев’язки тощо. Стосовно соціально-побутової допомоги, то в нашій організації працюють на громадських роботах молодші медсестри, яких направили з центру зайнятості. Ці жіночки кожного дня відвідують людей, які дійсно потребують допомоги.

Допомагає районна організація і з предметами самообслуговування. А це – інвалідні візки, милиці, ходунки, палиці. Надаємо також і речі. Нині все коштує дуже дорого і не кожен громадянин може собі дозволити придбати найнеобхідніше, особливо, якщо це люди незахищених категорій.

- Зазначте, будь ласка, загальні суми допомоги.
- За рік Товариство надало матеріальну допомогу чотирьом чоловікам на суму 14433 грн., допомогу населенню продуктами харчування - 167 чол. на суму понад 3900 грн., одягу на суму 4634 грн. – 22 чол., медикаменти на суму 3132 грн. – 51 чол., трьом міським школам надані аптечки першої невідкладної допомоги на суму 1200 грн., засоби гігієни на суму 1726 грн. - 67 чол., дитячі подарунки на суму понад 1800 грн. – 65 чол. Тож допомогу від Богодухівської районної організації Товариства Червоного Хреста України отримали 843 сім’ї на загальну суму близько 30836 грн.

- Ірино Анатоліївно, а чи є у районної організації постійні помічники?
- Так, є. Це, зокрема, директор БЕМЗу М. Б. Пушкарь, керівник СТОВ ім. Ватутіна О. М. Шуба, С. Ф. Панов, В. Б. Гапонцев, СФГ «Промінь» А. С. Васенін, начальник центру зв’язку №1 Харківської філії ВАТ «Укртелеком» С. Б. Шкарлат, начальник ВРЕР ДАІ УМВС України в Харківській області В. І. Довгий, ТОВ «Лекорна» С. А. Шокарєв, голова правління ТОВ «Богодухівське ХПП» С. О. Чуйко, заступник головного лікаря О. В. Сизоненко, колишній лікар району О. І. Спесівцева, начальник Богодухівського УГГ ПАТ «Харківгаз» П. І. Фінько, ПП Т. Сітілін, директор ПП «Лекта» О. В. Суріков. Я безмежно вдячна їм за допомогу. Одразу прошу вибачення у тих людей, кого не вказала. Адже перелічити всіх помічників – не вистачить і шпальти газети.

- А чи активні у благодійних акціях місцеві жителі, підприємці?
- Здебільшого так. Однак були і такі ситуації, коли зверталися за допомогою до деяких підприємців, то у відповідь чули образи. Така реакція для працівників районної організації, звісно, не зрозуміла. Адже всі кошти, зібрані під час акції, йдуть на лікування хворих.

- Якими справами зараз заклопотані?
- Слава Богу, питання, де розташовуватиметься Богодухівське ТЧХУ, уже вирішено. Тож доводжу до відома всіх читачів, що наша організація зараз знаходиться за адресою: вул. Чернієнка, 13 (поліклініка), 1-й поверх, каб. 8, тел. 3-44-62.
Наразі шукаємо меценатів, які б допомогли придбати дітям подарунки до Дня захисту дітей, на Різдво... Також хотілося б продовжувати добру справу – надавати продуктові набори людям, хворим на туберкульоз, і таким чином хоч трохи їх підтримати.

- Ірино Анатоліївно, чого очікуєте від роботи в поточному році? Які плани хочете реалізувати?
- Маю наміри продовжити таку ж плідну працю на благо людей.

- Дякую за інтерв’ю. І бажаю Вам наснаги і витримки у Вашій нелегкій роботі.
- Спасибі і Вам, що прийшли. Також хочу подякувати всім, хто, незважаючи на складні економічні часи, відгукнувся на наше прохання і допоміг незахищеним категоріям богодухівців. І, користуючись нагодою, вітаю з Днем Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни. Бажаю міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим.

Червоний Хрест – милосердя і гуманність

Працівники Богодухівської районної організації Товариства Червоного Хреста України (зліва направо): Д. Загорулько, патронажна медсестра, І. Чайка, голова Товариства, А. Іванова, патронажна медсестра.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.