Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Він не зупиняється на досягнутому

Нещодавно газета «Маяк» побувала в Крисинській сільській раді. Про життя територіальної громади, виконані роботи і плани на майбутнє ми запитали в сільського голови В. А. Шарова.

- Володимире Анатолійовичу, знаємо, що населені пункти сільської ради характеризуються діяльністю здебільшого сільськогосподарського напрямку. Які ж господарства розташовані в них?
- В умовах сучасного устрою сільське господарство на території сільської ради, дійсно, залишається пріоритетним видом розвитку, найбільшим сільгоспвиробником є ТОВ СП «Родіна», який на сьогодні практикує сучасний підхід до обробітку земель, шляхом запровадження нових технологій, сучасної техніки. Також існує і шість фермерських господарств: СФГ «Кадницьке», СФГ «Алєся», СФГ «Шаровське», СФГ «Юпітер», СФГ «Урожай», СФГ «Колос», 1075 особистих селянських господарств, які характеризуються діяльністю сільськогосподарського напрямку. Для багатьох мешканців сіл вони є відчутною підтримкою.

Крім цього, на території сільради здійснюють свою діяльність 13 осіб підприємницької діяльності, які займаються здебільшого роздрібною торгівлею – 11 торгових точок, один цех з переробки деревини, а також цех з переробки зерна.

- Освітлення вулиць – один з пріоритетів Крисинської сільської ради. Цю роботу ваша громада розпочала вже давно. Розкажіть про це детальніше.
- Так, ще минулого року ми взяли участь у проекті « Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», завдяки чому освітлено вулиці в селах Крисине та Максимівка на 80%. Зараз сільська рада разом зі створеною громадською організацією «Комфорт Максимівка – Крисине» при підтримці Міжнародної організації ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» продовжує роботу над освітленням вулиць сіл Крисине та Максимівка. Цей проект охоплює 1700 мешканців сільської ради, вартість проекту складає 160 тис. грн. Тож намагатимемося рухатися у цьому напрямку з великим ентузіазмом.

- Володимире Анатолійовичу, нещодавно у с. Крисине було урочисто відкрито дитячий садок. Звісно, така новина порадувала усіх сільчан. А якими ще здобутками можете похвалитися?
- Взагалі, і сільська рада, і виконавчий комітет у своїй роботі постійно вирішують питання, спрямовані на розвиток населених пунктів сільради, покращення рівня життя людей. Окрім відкриття дитсадка, здійснювали ремонти колодязів, доріг, пам’ятників. Проводимо заходи на території ради з наведення санітарного порядку та благоустрою, зокрема, вивіз сміття – вул. Молодіжна та Свердлова у с. Максимівка. На території сільради відкрито та діє два православні храми: в с. Крисине – Святого Миколая Чудотворця, в с. Максимівка – Свято-Різдва Христового… Приділяємо особливу увагу впорядкуванню кладовищ. За кожним працівником сільської ради та депутатом закріплене кладовище, а їх на території сільради одинадцять. Є й старі цвинтарі, за якими вже понад 20 років ніхто не доглядає. Боляче дивитися, як все позаростало бур’янами, тому організовуємо суботники і наводимо на таких територіях лад. Звісно, сільська рада і депутатський корпус не в змозі охопити всі занедбані кладовища. Тож прохання до небайдужих жителів сільської ради брати активну участь у суботниках по впорядкуванню місць поховань, що відбудуться після 9 травня. Нещодавно плідно попрацювали в с. Максимівка. Навели лад у посадці поблизу вулиці Молодіжна. Хочеться висловити велику вдячність всім активістам, які вийшли на суботник. Ці жителі -дійсно патріоти свого рідного краю: В. Ткаченко, М. Мірошніченко, Р. Назарова, Л. Груньова, І. Олізаренко, В. Задорожня, А. Веркуш, Ю. Танянський, М. Денчик, Н. Дудка, Е. Бездітко, Н. Хоруженко, Г. Ємець, Ю. Карпенко, Г. Чорногор, М. Кухаренко, Л. Калюжна, А. Калюжний, Н. Сітало, Л. Акименко, М. Герасименко, Л. Корінь, В. Цибульник, А. Пивоварова, О. Дейнеко, В. Чубенко, Р. Хоруженко, О. Острась, О. Ткачов.

- А що плануєте на майбутнє?
- У планах – дуже багато роботи. Зокрема, будемо продовжувати встановлення дитячих майданчиків, ремонтувати дороги, працювати над організацією вивезення ТПВ. Наразі здійснюються роботи по встановленню нічних ліхтарів у наших населених пунктах: Новоселівці, Крисиному, Максимівці та ін.

- Дякую за інтерв’ю. Бажаємо, аби всі Ваші задуми здійснилися.

Він не зупиняється на досягнутому

Крисинський сільський голова В.А.Шаров – щирий прихильник районної газети. А колектив крисинського відділення поштового зв’язку - один з лідерів у передплаті. Сьогодні у Крисиному передплачують газету 149 жителів, в той час як ще три роки тому «районку» тут читали 103 людини. Тож велика вдячність вам, жителі Крисиного, за співпрацю.


Він не зупиняється на досягнутому

Під час суботника у МаксимівціФАКТ. Крисинськй сільській раді підпорядковується п’ять сіл: Крисине,
Максимівка, Новоселівка, Кадниця, Бабенки.
* * *
На території сільради мешкає 2286 чоловік.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.