Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Володимир БЄЛИЙ: «Люди мають відчути, що владі небайдужі проблеми громади, що вона намагається їх вирішити і вирішує позитивно»

 

Швидко плине час… Ніби вчора урочисто проходило призначення В.М.Бєлого на посаду голови Богодухівської районної державної адміністрації, а вже спливло сто днів. Тому  сьогодні на гостинах «Маяка» - очільник району. 

 

- Володимире Миколайовичу, пройшло 100 днів з моменту Вашого призначення головою Богодухівської районної державної адміністрації. Період, звичайно, незначний. Але все ж таки хочеться запитати: як працюється на новій посаді?

- Працюється, сказати чесно, і просто, і складно водночас. Передусім, голова райдержадміністрації відповідальний перед кожним жителем району з усіх питань. Все, що відбувається у всіх сферах і галузях, будь-які аварії – за все несе повну відповідальність голова РДА.

 

- Можна, мабуть, сказати, що та серйозна аварія на газопроводі високого тиску, яка сталася в районі у січневі морози, стала Вашим першим бойовим хрещенням?

- Напевно, що так. Адже ми спільними зусиллями змогли ліквідувати аварію такого масштабу. Негайно розвернули штаб, оперативно здійснили усі належні заходи – і люди  постраждалих населених пунктів майже не відчули на собі  її наслідків, як, власне, і школи, медичні заклади, об’єкти соціальної сфери.

 

- Чи відчули Ви на собі відмінності у роботі голови райдержадміністрації і мера міста?

- Звичайно, відмінності є. Приміром, коли на посаді міського голови я зустрічався з людьми на сходках, завжди говорив, що у мене є відповідальність за те, що мене обрали головою. Звичайно, та довіра людей – надзвичайна відповідальність перед кожним богодухівцем, і я намагався їхню довіру виправдати. Питання, які доводилося вирішувати, не були такими  об’ємними і широкими, як зараз, і вони були чітко прописані в моїх обов’язках. А зараз – це практично все. Життєдіяльність, безпека, в тому числі продовольча і екологічна, виробництво, зайнятість населення – всі ці питання тепер доводиться щоденно вирішувати. А це, звичайно, більш широкий спектр відповідальності не лише перед богодухівцями, а й перед жителями всього району. Це  і є особли- вістю і відмінністю нової роботи.

 

- Свою роботу на посаді голови РДА Ви розпочали з комплексних виїздів до сільських рад, зустрічей з громадами. Які враження у Вас склалися про район і які зробили для себе висновки? 

- Якщо говорити відверто, я не думав і не уявляв, що у районі все так, м’яко кажучи… Одне слово, я думав, що все набагато краще і на більш високому рівні. Але побачив зовсім іншу картину. Передусім, це стосується благоустрою населених пунктів, фінансової стабільності місцевих рад. Тому доводиться зараз, як кажуть, повністю занурюватися у проблеми земляків і намагатися допомогти їх розв’язати. Під час виїздів з’ясувалося, що всі ради мають важливі і суттєві  питання, тому вирішив змінити свій графік, активізувати його  і побувати якнайшвидше у кожній раді, у кожному населеному пункті. Я чітко усвідомлюю: якщо зараз не проаналізувати ситуацію і не підказати очільникам місцевих рад шляхи вирішення проблем, то ще кілька років  сільчани будуть чекати на вуличне освітлення, організоване вивезення сміття, ліквідацію несанкціонованих звалищ, встановлення дитячих майданчиків, мати проблеми з водопостачанням… У кожній раді ми говоримо про те, як можна правильно побудувати роботу, і, передусім, оптимізувати витрати між закладами культури, медицини, бібліотеками, сільськими радами. Радимося, як можна використати приміщення, які функціонують, і безгоспні, кинуті. Власне, питань багато, їх просто треба побачити з іншого боку і підказати, як можна ефективно і з користю для громади вирішити.

 

- Всім відомо, що починали Ви свою трудову діяльність на Богодухівщині  зі спорту, десять років  очолювали районну раду БРГО ФСТ «Колос». Чи не болить у Вас душа за те, як склалася сьогодні доля «Колоса»?

- Звичайно, болить і душа, і серце. Тому що за десять років, працюючи на тій посаді, багато було зроблено.  Передусім, було налагоджено роботу усіх колективів фізичної культури, яких було близько п’ятдесяти. Проводилися Чемпіонати Богодухівського району з футболу у двох лігах, Спартакіада з сімнадцяти видів спорту. Причому, зауважу, що вони не були одноразовими. А проводилися за календарем. Були навіть лижні перегони, про які вже всі забули. Гордий я з того, що за три роки своєї роботи – з 1988-го по 1990 рік - був реконструйований стадіон «Колос». Також було викладено синтетичне покриття “рездор”, за яким довелося їхати у Московську область. Стадіон було приведено до тих стандартів, які дозволили проводить на його базі обласні і всеукраїнські змагання. І сьогодні, звичайно, коли ми дивимося на не досить пристойний вигляд стадіону, то всім нам стає сумно і гірко. Але я впевнений, шо  дійдуть у мене руки і до спорту. Буде, перш за все, вирішено кадрове питання. Потім -  організовано ремонтні роботи, а також приведено у належний вигляд  спортивну споруду. І ще є велика надія, що цього року футбольний клуб «Богодухів» візьме участь у Чемпіонаті Харківської області.

 

- Напевно, читачі, слідкуючи за рубрикою  «Влада є», відзначили пріоритети, які  Ви ставите перед місцевою владою: благоустрій, вивезення твердих побутових відходів, вуличне освітлення. Є вже перші результати?

- Звичайно. У тих радах, в яких працюють активні і ініціативні очільники, де є розуміння, сьогодні вже вирішено перші проблеми громад. Приміром, вуличне освітлення уже є в Петропавлівці, Гутах, Крисиному, Максимівці, Шарівці, Ульянівці.

 

- З чим пов’язані ті кадрові зміни , які Ви здійснили в керівництві райдержадміністрації? Чи передбачаються нові призначення? Чи впливає на Ваше рішення партійна приналежність фахівця?

- Звичайно, без цього не можна було обійтися. Адже сьогодні Богодухівщині потрібні професійні сучасні керівники, які змогли б на високому рівні вирішити питання життєдіяльності району. Незабаром  буде призначено трьох нових заступників голови райдержадміністрації. Питання лише часу, оскільки є певний регламент, процедура. У районі новий начальник відділу освіти, новий головний лікар. І це не останні кадрові зміни.

Що стосується партійної приналежності, то я ніколи не ставив це пріоритетом. Для мене завжди на першому місці –професійні якості людини, фахова підготовленість, порядність. Передусім, ми повинні бути однією командою, однодумцями, розуміти проблеми людей – тоді і буде спільний позитивний результат, до якого ми  прагнемо. Наш район має стати одним із кращих в області – і ми цього досягнемо спільними зусиллями.

 

- Які першочергові завдання ставите перед собою як перед очільником району?

- Після вирішення кадрових питань - забезпечення стабільності у всіх галузях і сферах життєдіяльності громади району. Це  перше і основне моє завдання. Тому що, приміром, питання водозабезпечення не задовольняє більшість жителів району, і його треба вирішувати першочергово. Це стосується і благоустрою населених пунктів, стану доріг. Серед пріоритетів бачу і відкриття дитсадків на базі малокомплектних шкіл, яких у нас в районі дуже багато. Адже щоб зберегти ці приміщення,  кадри і організувати  навчально-виховний процес  для дошкільнят – це єдиний вихід. Треба вирішити також питання і з закладами культури, медицини, бібліотеками, бо переважна більшість з них не опалюється і потребує ремонту. Люди мають відчути, що владі небайдужі проблеми громади, що вона намагається їх вирішити і вирішує позитивно. А для цього треба працювати, працювати і ще раз працювати…

  

- Володимире Миколайовичу, зізнайтесь чесно, чи вистачає у Вас часу, працюючи у такому напруженому темпі, на відпочинок?

- На жаль, ні. Доводиться працювати і після роботи, і у вихідні. Поки немає відповідних заступників, належно не організована робота, про відпочинок думати не маю права. Відпочивати буду потім, коли все більш-менш налагодиться, коли буде  намічатися позитивна тенденція.

 

- Дякую за розмову і  від імені  всіх жителів району бажаю Вам наснаги, аби втілити все задумане в життя.

                                                                   

                                    

                                   Розмовляла

                       Тетяна Чернишова

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.