Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


В.М.БЄЛИЙ:«Дякую кожному богодукхівцю!»

В.М.БЄЛИЙ:«Дякую кожному богодукхівцю!»


Передсвяткове інтерв’ю


Богодухів у черговий раз готується відзначити подвійне свято – День визволення від фашистських загарбників і День міста. І якщо точно відомо, що з дня вигнання окупантів з Богодухова минає 68 років, то стосовно віку міста є запитання.- То ж скільки років нашому Богодухову? – з цього розпочали ми передсвяткове інтерв’ю з міським головою В.М.БЄЛИМ.

- Якщо рахувати від першого писемного опису Богодухова, датованого 1662 роком, то нашому місту виповнюється 349 років. Перше ж поселення на цій території під назвою Дяків Острог існувало ще в 1571 році. І саме під цією датою Богодухів занесений до Списку історичних населених місць України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року № 878. Тож – і це офіційно! – Богодухову 440 років. Ми маємо гордитися, що наше місто – серед найдавніших в Україні, і продовжувати добрі справи попередників.

- До речі, про попередників. Не знаю як кому, а мені приємно бачити у міській раді портретну галерею колишніх керівників Богодухова. Але чому там розміщено дані тільки про післявоєнних голів міської ради?
- З об’єктивних причин – документи про діяльність міської ради довоєнного періоду не збереглися, були втрачені під час війни. На жаль, нам поки що не вдалося знайти більш детальні біографічні дані про чотирьох (із 12) післявоєнних голів міської ради – все таки 50-60 років для людської пам’яті досить значний час. Ми і нині працюємо з архівами, звертаємося до старожилів і вже маємо деякі успіхи у цій справі. Збереження пам’яті про людей, які працювали на благо громади, вважаю своїм особистим обов’язком перед ними, адже в усі часи головним завданням міської влади було поліпшення умов проживання городян.

- А чи відчуваєте Ви особисто підтримку від богодухівців діям очолюваної Вами міської ради і Вашим як міського голови?
- Можна довго говорити про здобутки і перспективи міста, а ще більше – про його проблеми. Свідомі люди усе бачать на власні очі і саме тому активно підтримують нашу діяльність. Це вселяє надію, додає наснаги і сил для подальшої роботи. Приємно ходити чистими, прибраними вулицями, приємно милуватися квітниками біля багатьох домоволодінь. Приємно, що започатковані виконкомом заходи знаходять підтримку. Взяти ту ж акцію «Подаруй Богодухову лавочку». Вісім лавочок вже встановлюються на головній алеї центрального парку. Відрадно, що багатьох цікавить історія рідного міста. Радує, що люди, які в ньому народилися, або жили і працювали свого часу, а зараз стали харків’янами, організувалися в «Богодухівське земляцтво» і прагнуть допомагати нашому місту. ДЯКУЮ КОЖНОМУ БОГОДУХІВЦЮ ЗА ТЕ, ЩО ЗРОБИЛИ І РОБЛЯТЬ ДЛЯ СВОГО РІДНОГО МІСТА.
Усі ми хочемо бачити Богодухів чистим, охайним, квітучим. Над цим найперше працює і міська рада. 17 дитячих майданчиків, більше 1100 вуличних ліхтарів, понад 230 контейнерів для збору сміття, квіти і зелені насадження – ось тільки декілька прикладів цієї роботи. Як міський голова мрію, щоб кошти з міського бюджету витрачалися на новобудови, а впорядкування парків, вулиць стало внутрішньою потребою кожного. Адже чисто не там, де прибирають…

- …а там, де не смітять. Крилаті вислови ми вже засвоїли. Буде дуже добре, якщо і діятимемо так.
- Я – оптиміст і щиро вірю у світле майбутнє Богодухова і його жителів, яке ми створимо власноруч.

- На цій добрій ноті дякую Вам за розмову.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.