Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Якщо подорожуєте потягом

Якщо подорожуєте потягом


Як відомо, пересування залізничним транспортом безпечніше, комфортніше і дешевше, і все більше людей віддають йому перевагу. Тому наших читачів цікавлять зміни в русі потягів та нововведення на залізниці. За інформацією ми звернулися до начальника залізничної станції «Богодухів» Л. А. Герман.

- Людмило Анатоліївно, чи змінився графік руху поїздів?
- З 29 травня залізниця перейшла на літній графік руху потягів. Уже введені додаткові потяги у Південному напрямку, до Києва. Відмінили такі потяги, як Харків-Суми, Харків-Брянськ, Суми-Москва, натомість курсує потяг 117/118 Харків-Суми-Москва. Потяг №13 Харків-Ужгород прямує по маршруту щоденно. Однак по станції «Богодухів» зупинки немає. Цей потяг здійснює зупинку у Люботині (10.32) та Смородино (12.50).

- Що нового з’явилося в обслуговуванні пасажирів?
- У рамках підготовки до Євро-2012 залізниця проводить заходи по покращенню обслуговування пасажирів. Так, наприклад, з 3 березня 2011 р. у фірмових потягах формування Південної залізниці в порядку експерименту, за бажанням пасажира, надається можливість оформлення проїзного документа з послугою надання чаю в поїзді: чай – одна склянка та чай – 2 склянки. Вартість однієї склянки – 2,50 грн. - 3,50 грн.

- Чи не подорожчали квитки?
- Ціни на потяги дальнього прямування не змінилися. Мабуть, як уже помітили пасажири, відбулося незначне підвищення цін у потягах приміського сполучення. Але це недорого, порівняно з іншими видами транспорту. Наприклад, ціна квитка до Харкова становить 6,60 грн., до станції “Смородино” – 5,50 грн., до станції “Люботин” – 5,50 грн. А пільговикам ця сума ділиться навпіл.

- Чи застраховані пасажири, які користуються послугами Укрзалізниці?
- Всі пасажири, які купують квитки, обов’язково застраховані від нещасних випадків на транспорті. В разі чого треба звертатися до страхової компанії. Звертаємо увагу, що змінилися її назва та реквізити на ТОВ з додатковою відповідальністю страхова компанія «Нафтагазстрах» код за ЄДРПОУ 2100495304071, м. Київ, вул. Глибочицька,40, тел.(044) 220-13-95, контакт-центр, 080-309-509, цілодобово. Розмір страхової суми для кожного застрахованого становить 6000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян замість 3000.

- Людмило Анатоліївно, а по яких днях на сьогодні курсує рейковий автобус?
- У такі дні, як п’ятниця, субота, неділя курсує цілий день. Лише в понеділок – до обід, згідно з розкладом. Уранці відправляється з Богодухова на Люботин: о 06.42, назад прибуває – 09.30. Увечорі, що дуже зручно особливо для студентів, з Богодухова відправляється на Люботин о 19.40.

- А чи можна замовити білети іншим способом, тобто не купувати їх у касі?
- Так, звичайно. Білети можна замовити і через Інтернет, і через пошту… Однак є одне маленьке «але». Придбавши білети в інший спосіб, ви не зможете ( у разі якихось форс-мажорних обставин) здати їх у нашій касі, доведеться їхати в Харків.

- Чи є якісь обмеження на перевезення багажу?
- Кожен пасажир має право перевозити багажу до 36 кг на 1 місце – безкоштовно. Але потрібно знати про те, що заборонено ввозити на територію України та Російської Федерації м’ясну продукцію при відсутності ветеринарних супроводжувальних документів, але дозволяється ввозити до 5 кг на одного пасажира готової м’ясної продукції у заводській упаковці при наявності епідеміологічного благополуччя країни виробника і країни вивозу. Також слід зауважити, що не допускається перевозити речі, стан яких не відповідає санітарним нормам: легкозаймисті (бензин, гас, ацетон тощо) вибухові, радіоактивні, їдкі, наркотичні та отрутні речовини, вогнепальну зброю, бойові припаси, предмети, які можуть розповсюджувати інфекції та поширюють сморід. Не піддавайте небезпеці себе та інших пасажирів.
- Дякуємо за інтерв’ю. Бажаємо Вам побільше пасажирів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.