Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Р.А. ГЛУЩЕНКО: «У Богодухівській службі надзвичайних ситуацій працюють дійсно відповідальні рятівники»

Р.А. ГЛУЩЕНКО: «У Богодухівській службі надзвичайних ситуацій працюють дійсно відповідальні рятівники»Сміливість, стійкість характеру, фізична загартованість, вміння завжди прийти на допомогу будь-кому і в будь-яку годину дня чи ночі, - основні риси характеру богодухівських рятівників. Нелегка, але почесна, мужня та героїчна професія рятівника гідна уваги. Як відомо, з січня цього року рятувальну службу очолив Р. А. Глущенко, підполковник служби ЦЗ (цивільного захисту). Роман Анатолійович розповів, зокрема, про специфіку роботи, особливості структури та колектив…

БЕМЗ з оптимізмом дивиться вперед

БЕМЗ з оптимізмом дивиться впередТак, які б нелегкі часи не були сьогодні і як би важко не жилося, Богодухівський електромеханічний завод ДНВП «Об’єднання «Комунар», як завжди, не втрачає оптимізму і з надією дивиться у завтрашній день. Про це розповів і сам директор підприємства, Почесний громадянин Богодухова, депутат обласної ради М.Б.Пушкарь, який віддав роботі на БЕМЗі 40 років свого життя. Напередодні Всесвітнього Дня космосу і Дня працівників ракетно-космічної галузі України редакція газети «Маяк» традиційно поспілкувалася з Миколою Борисовичем. - Цей рік – особливий. Адже рівно 55 років тому у космосі побувала перша людина – Ю.О.Гагарін, - так розпочалася розмова з директором заводу.

Безперебійне водопостачання та енергозбереження – основні пріоритети КП «Богодухіввода»

Безперебійне водопостачання та енергозбереження – основні пріоритети КП «Богодухіввода»Ось і закінчилося літо. Мешканці нашого міста, мабуть, помітили, що останні три роки перестала існувати така одвічна богодухівська проблема, як водопостачання міста в літній період, коли вода використовується не тільки на комунально-побутові потреби городян, а й на полив присадибних ділянок. Якщо згадати, як було чотири-п’ять років тому, то саме влітку вода подавалась за графіком, та й не до кожного споживача вона своєчасно доходила. Що ж запровадили в КП «Богодухіввода» для того, аби ми, богодухівці, забули про перебої з водопостачанням і згадували про комунальне підприємство лише тоді, коли отримуємо квитанції про сплату за отримані послуги? Отож, про це та інше вирішили поспілкуватися з головним інженером КП «Богодухіввода» В. М. Тютюнником.

На порозі - новий навчальний рік

На порозі - новий навчальний рікЩорічно напередодні навчального року ми спілкуємось з начальником відділу освіти, щоб дізнатися про нові тенденції в освіті району. Це вже стало доброю традицією. Тож і цього року ми поспілкувалися з начальником відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації І.О.Повойко. - Ірино Олександрівно, по –перше, вітаємо Вас і всіх освітян району з початком нового 2015-2016 навчального року. Успішного початку і такого ж його продовження. Ну, і по-друге, як завжди, ми б хотіли знати, як завершилась робота спеціальної робочої групи з перевірки стану підготовки навчальних закладів та дитячих садків до нового навчального року.

Діана, котра поєднує серця

Діана, котра поєднує серцяТак з повною впевненістю можна сказати про Д.В.Кісіль, яка вже 15 років очолює Богодухівський відділ РАЦС. Цю приємну і красиву жінку знає багато жителів району, оскільки вона поєднала серця багатьох сотень наших земляків. «Іменем Закону України, за вашою взаємною згодою, ваш шлюб зареєстровано. Як представник держави, я оголошую вас чоловіком та дружиною», – урочисто промовляє Діана Вацлово ось уже кілька десятків років. Тож сьогоднішня розмова – саме з нею, Діаною, котра поєднує серця. - Діано Вацлово, чи пам’ятаєте Ви свою першу пару, шлюб яких Ви реєстрували? - Так, дійсно, пам’ятаю. Це була дуже хвилююча мить. Зараз у цього подружжя вже троє діточок.

Зусиллями кожного богодухівця і всієї громади

Зусиллями кожного богодухівця і всієї громадиІнтерв’ю з міським головою з нагоди Дня міста вже стали доброю традицією «Маяка». Готуючись до цьогорічного святкування, наш кореспондент знову зустрівся з очільницею Богодухівської громади Н.І.Олексенко. Пропонуємо вашій увазі розмову з нею. - Наталіє Іванівно, кожне місто, як і кожна людина, має своє неповторне обличчя. А яке обличчя у Богодухова? - Дійсно, міста – як люди: у кожного свій шлях, своя доля. Богодухів по праву можна назвати перлиною Слобожанщини, відомого своєю історією, що сягає глибини віків, багатим на талановитих людей.

М.О.Носова: «Лише разом ми можемо навести лад у своєму домі»

М.О.Носова: «Лише разом ми можемо навести лад у своєму домі»Шарівська селищна рада – одна з найчисленніших у районі, складається з трьох населених пунктів - селище Шарівка, села Першотравневе і Мар’їне, в яких на сьогоднішній день проживає 2115 мешканців. Чим живе шарівська громада сьогодні, які має плани на майбутнє – розмова з селищним головою М.О.Носенко. - Марино Олександрівно, Ви очолюєте селищну раду перше скликання. Не секрет, що громадам, особливо сьогодні, важко не те що розвиватися, а навіть виживати. Як Вам, досить молодому керівникові, до того ж жінці, вдається, як кажуть, триматися на плаву і рухатися вперед.