Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Річниця недільної школи

Опубликована 27-01-2010, 18:12 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Річниця недільної школи


25 січня 2009 року, рівно рік тому, з благословення отця Стефанія, настоятеля Свято-Покровського храму м. Богодухова, була створена недільна школа. Після служби божої, кожної неділі, діти та їхні батьки з радістю поспішають до затишного класу, де вивчають Закон Божий, житіє святих, активно дискутують після перегляду фільмів на теми сьогодення: “Як розпізнати добро і зло?”; “Як не спокуситися у наш нелегкий, повний небезпек, час?”; “З любов’ю в серці та з вірою в душі зуміти вибрати ту єдину необхідну життєву стежку, по якій іти усе життя” .

Покровителем недільної школи є Свята мучениця Тетяна, бо саме в день її пам’яті, 25 січня , було проведено перший урок. Молитвами Святої діти щонеділі плекають уроки християнства. Особливо хочеться відзначити підготовку до світлого празника Різдва Христового. Вчили пісні і вірші. З яким натхненням діточки виготовляли янголят на уроках декоративно-прикладного мистецтва, які стали проводитися у цьому році! Ці іграшки-янголи, виготовлені руками діточок, прикрасили ялинку, що була в храмі. Святково та до сліз зворушливо лунали в храмі привітання дітей на святковій нічній службі Різдва Христова: «Нова радість стала. Яка не бувала. Над Вертепом зірка ясна увесь світ осіяла…». Вже за традицією, отець Стефаній привітав усіх школярів і дітей, що були на службі, різдвяними подарунками.
І дуже важливо, що у час втраченої моральності недільна школа має своїх послідовників. Сподіваємось і бажаємо, що саме діти стануть тими праведниками, заради яких Господь дарує спасіння усім православним християнам.

Парафіяни Свято-Покровського Храму


Предоставлено газетой "Маяк"

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.