Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Справи комунальні - Дістало!

Опубликована 14-02-2011, 01:31 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Справи комунальні - Дістало!


Тільки такі емоції охоплюють нас, «маяківців», наших відвідувачів і наших сусідів по вул. Урицького – родину Ємельяненків. Адже нас постійно «заливає» нечистотами з багатоповерхового будинку, що напроти. А влітку до того ще й «неймовірні» аромати!

Ось і минулого тижня сусідка Клавдія Афанасіївна (на фото) вийшла на дорогу, щоб зробити своєрідний рівчачок від двоповерхового будинку на дорогу, аби нечистоти, коли розстане сніг, не лилися на її город.

- Ви уявіть, нам уже багато років доводиться з цим боротися, але марно, - говорить жінка. – Будь-якої пори року ця проблема існує, і нам доводиться потім їсти овочі зі свого городу «нашпиговані» різною гидотною. Що робити?

Справді, що робити? Вже не раз на сторінках газети ми порушували це питання. І ось знову за відповіддю звернулися до в. о. директора КП «Богодухіввода» В. М. Тютюнника. Ось що він повідомив:

- Логічно, викачка каналізації здійснюється в міру того, скільки води споживається. Хочу сказати, що у багатоквартирному будинку по вулиці Урицького, ситуація склалася таким чином, що за фактом ми вивозимо більше нечистот, ніж мешканці будинку споживають води ( відповідно до проплати жителів). Приміром, з червня по грудень 2010 року мешканці будинку спожили води 129,4 куб.м, а підприємство здійснило викачку 335,3 куб.м нечистот. Тобто, 205,9 куб.м- це збитки підприємства. Тому було прийнято рішення поставити лічильник на вводі води до будинку і поміняти на нові лічильники у мешканців, щоб запровадити точний облік спожитої води. Сподіваємось, це вирішить проблему.

Від редакції. На це сподіваємось і ми. Адже ні редакція, ні наші гості, ні пішоходи вулиці, ні сусіди не винні в тій ситуації, що склалася.

Т.Чернишова

Факт.
За інформацією КП «Богодухіввода», наразі ведеться активна боротьба з несанкціонованими споживачами води. Так, 7 лютого, було відключено воду у громадянина К. по пров. Тельмана, який здійснював несанкціонований відбір води.

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Користувачі
  • ICQ:
  • Регистрация: 26.02.2010
  • Статус: Пользователь offline
  • Комментариев: 24
  • Публикаций: 0
^
И вы в эту сказку верите?
Лично я, нет.
А можно выкачать все канализационные стоки из ямы, а затем ее углубить на пару метров?
А можно увеличить количество выкачек этих стоков и произвести хронометрические замеры - через какой период времени необходимо проводить следующую выкачку, чтобы не заливало?
Такое ощущение, что "підприємство здійснило викачку 335,3 куб.м нечистот. Тобто, 205,9 куб.м- це збитки підприємства." только на бумаге.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.