Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Святкова програма для земляків

Опубликована 23-12-2015, 12:00 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 85

Не так давно члени клубів «Ентузіасти», що діє при Богодухівському територіальному центрі соціального обслуговування, та «Надвечір’я» районного будинку культури завітали зі святковим концертом до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування Краснокутської РДА.

Святковий захід був присвячений Дню людей похилого віку та Дню ветерана. Для одиноких людей похилого віку та інвалідів того дня лунали пісні, гуморески та міні-вистави. Солодкого настрою додав і смачний торт, який спекла В. М. Корба, тож і учасники, і гості смакували залюбки.

Особливо до вподоби були глядачам сценки, що підготував драмгурток клубу «Ентузіасти» (кер. А. С.  Гудько, президент клубу А. І. Марченко), зокрема міні-спектакль «Кайдашева сім’я». Гучними оплесками глядачі сприйняли і сценку про лікаря та пацієнта. А яким був насичений пісенний репертуар. Музичний керівник С. Ю. Громов професійно виконував кожну композицію. Сподобалась гостям і персональна виставка картин художника-аматора В. В. Малого.

Справжньою ж родзинкою свята став проект «Перевтілення». Учасники перевтілювалися в героїв картин відомих художників. Вражали і костюми, і зачіски, предмети інтер’єру. Тож святкова програма видалася на славу.

Спасибі за теплий прийом працівникам Краснокутського терцентру на чолі з директором В. А. Ткаченко. Атмосфера дійсно була теплою і привітною. Окрема подяка за смачно приготовлену кашу.

Без сумніву, «Ентузіасти» і «Надвечір’ївці» - це активні, енергійні і творчі особистості. Звичайно, що попереду у них ще багато ідей, проектів. Тож чекатимемо на їхні виступи.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.