Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Мистецтво і люди

Опубликована 13-10-2014, 08:00 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

Народне мистецтво, яке передавалося з покоління в покоління, завжди було і є грунтом для спілкування людей, джерелом пізнання історії, культури, звідти ідуть витоки творчості.

Коли познайомишся з талановитою людиною, творінням її рук, то ніби і в самої виростають крила. Я думаю, що в багатьох із нас таке відчуття знайоме.

Нещодавно в читальному залі ЦБ проходила виставка робіт дітей та працівників КУ Богодухівський будинок-інтернат та народної майстрині М.П.Малети. «А над світом вишивка цвіте». Відвідували виставку жителі міста, учасники народного аматорського хору «Українська пісня», самодіяльні аматори РБК та учасники клубу «Ентузіасти».

Відвідувачам вдалося зустрітися з майстринями, вони були приємно вражені від спілкування.

Роботи представляла вихователь будинку-інтернату Н.В.Скляренко зі своїми вихованками Юлею та Олею.

Ніна Володимирівна познайомила присутніх з найдавнішим видом українського мистецтва, розповіла про вишивку хрестиком, біографію авторів робіт, участь у різних виставках, якими видами мистецтва ще займаються, провела майстер-клас з техніки вишивання. Дівчатка-вихованки зазначили: такого рівня вишивання вони досягли завдяки Ніні Володимирівні та всебічній підтримці директора будинку-інтернату Г.І.Дорошенка і небайдужих спонсорів.

М.П.Малета - учасниця народного аматорського хору «Українська пісня» представила на виставку свої роботи: в’язання гачком та роботи по шиттю. І знову - знайомство з майстринею, її біографією.

Всі присутні були в захваті від зустрічі.

Президент клубу «Ентузіасти» А. Марченко написав вірш - подяку, присвячений майстриням.

По закінченню заходу завідувач сектора культури РДА  А.М.Волошко вручила подяки народним майстриням та побажала нових творчих витворів мистецтва.

 

Л. Нечитайло, художній керівник РБК

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.