Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Відродження української нації

Опубликована 13-09-2014, 08:00 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

З метою посилення уваги до проблем розбудови громадянського суспільства, підвищення суспільної активності громадян для вирішення завдань, які стоять перед державою, 10 вересня в читальній залі районної центральної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» за участю представників районної державної адміністрації, громадськості району, які стояли біля витоків створення районної організації Народного Руху України, та учнів 10-го класу Богодухівської гімназії №1 на тему «Відродження української нації».

Історичний екскурс в часи зародження Народного Руху в Україні для учнів провела провідний бібліотекар центральної бібліотеки Богодухівської централізованої бібліотечної системи І. В. Машурова.

Перед присутніми виступив В. М. Тютюнник, який стояв біля витоків створення у листопаді 1993 року районної організації Народного Руху України. Зокрема, Володимир Миколайович розповів про історію створення організації, про роботу, яку проводили члени організації в кінці 1980-х - початку 1990-х років та процеси, які відбувалися в нашій державі.

«9 вересня виповнилося 25 років від часу створення Народного Руху України за перебудову – політичної сили, яка об’єднала в своїх рядах на той час найбільш прогресивних громадян різних політичних переконань. Він об’єднав усіх, хто підтримував демократичні реформи в Україні, незалежно від етнічного походження. Народний Рух України за перебудову своїм власним прикладом навчив українців відстоювати свої права, став потужним чинником формування громадянського суспільства в Україні, об’єднав багатьох відомих державних і політичних діячів, учених, письменників, діячів культури. І головне, завдяки активній діяльності Народного Руху України наша держава здобула незалежність», - наголосила у своєму виступі завідувач сектора масових комунікацій апарату районної державної адміністрації Л. Б. Сахно.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.