Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Здоров’я юних «чорнобильців» - під особливою увагою

Опубликована 25-04-2014, 15:00 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

Символічно, що якраз напередодні Дня чорнобильської трагедії у Богодухівській центральній районній лікарні було проведено консультативний огляд дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Цього дня прийом проводила бригада спеціалістів обласного Центру реабілітації дітей і підлітків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей і підлітків Національної академії медичних наук України». Тридцять юних богодухівців, від одного до сімнадцяти років, відвідали фахівців.

У складі групи спеціалістів було дев’ять лікарів, зокрема, педіатри, ендокринолог, невролог, отоларинголог, окуліст, дитячий гінеколог, дитячий хірург. На прийомі була також і завідувачка Центром, кандидат медичних наук, заслужений лікар України О.В.Мельник (на фото – зліва). 

Розповідає Олена Володимирівна:

- Хочу сказати, що із тридцяти дітей, які перебувають під наглядом і які були у нас на прийомі цього дня, десятьох було направлено для подальшого стаціонарного лікування і обстеження до обласного Центру. Із оглянутих дітей і підлітків у двох третин були скарги на стан здоров’я, які стосувалися, зокрема  шлунково-кишкового тракту, часті респіраторні захворювання. Було виявлено певні порушення з боку серцево-судинної системи, які потребують подальшого обстеження УЗО і уточнення діагнозу. 

До речі, у багатьох обстежених патологічні стани було виявлено уперше.  Це вказує, передусім, на те, що діти потребують більш ретельного щорічного огляду педіатра, отоларинголога, невролога. Хотілося б звернутися і до батьків дітей: не нехтуйте можливістю обстежити своїх дітей, коли до районного центру приїздять обласні фахівці. Адже це дає змогу на місці отримати кваліфіковану консультацію, поради. З кожним із батьків, діти яких потребують госпіталізації до Харкова, ми індивідуально обговорили і узгодили дату.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.