Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


"Велика перерва"

Опубликована 24-07-2010, 17:01 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 85
"Велика перерва"


Нещодавно працівниками Богодухівського центру зайнятості було проведено профорієнтаційний захід «Велика перерва». Він пройшов для неповнолітньої молоді, яка перебуває в оздоровчому таборі «Ластівка» (с. Гавриші), та для випускників 2010 року Обласного навчально-виховного комплексу м. Богодухова.

На цей захід завітала заступник начальника відділу надання соціальних послуг молоді ХОЦЗ Н. П. Пахуча. Вона провела індивідуальну роботу з випускниками 2010 року, надала інформацію щодо їх працевлаштування на заброньовані робочі місця.
Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг О.В.Філіпова провела профорієнтаційний урок для молодих школярів «Я і моя майбутня професія». Олена Володимирівна поінформувала молодь про світ професії, про професії, котрі користуються попитом у роботодавців. Дала поради щодо вибору майбутньої професії, а також розповіла про послуги, що надає служба зайнятості.
Не залишились осторонь і волонтери. З превеликим задоволенням вони брали участь у проведенні конкурсів, допомагали в роботі вихователям.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.