Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Велика перерва» в «Ластівці»

Опубликована 27-06-2013, 13:00 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

Нещодавно Богодухівський районний центр зайнятості спільно з Харківським обласним центром зайнятості провів профорієнтаційний захід «Велика перерва». Його було організовано для неповнолітньої молоді комунального закладу «Богодухівський спеціальний навчально-виховальний комплекс», яка наразі перебуває в оздоровчому таборі «Ластівка» с. Гавриші.

Під час заходу діти отримали інформацію про світ професій, а також про ті, що користуються попитом у роботодавців, поради щодо вибору майбутньої професії та послуги, які надає служба зайнятості.

Спеціалісти Богодухівського районного центру зайнятості (головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг профконсультант О.В. Філіпова, головний спеціаліст – юрисконсульт О.А. Носенко) та соціальні партнери служби зайнятості (служба у справах дітей Богодухівської райдержадміністрації Н.П. Починок, Богодухівський РВ ГУ МВС України в Харківській області Я.А.Нещеретний) провели тренінги «Навички самопрезентації», «Адаптація на новому робочому місці», «Дії держави у сфері соціально-правової захищеності дітей», «Профілактика дитячої злочинності», «Адміністративна кримінальна  відповідальність». А випускники отримали консультації – поради щодо подальшого працевлаштування. 

 Також 85 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які взяли участь у заході, отримали корисну інформацію. Учні поділилися своїми захопленням, уподобаннями, планами на майбутнє і отримали кваліфіковані поради щодо подальшого вибору професії та працевлаштування в майбутньому, а також – інформацію про послуги служби зайнятості.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.