Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Нехай квітне молодість!

Опубликована 5-07-2010, 16:49 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Нехай квітне молодість!


Ці чарівні дівчата – вокальне тріо студії «Каприз» Богодухівського РБК – вже давно є окрасою будь-якого заходу, що проходить у місті. Цього року тріо стало переможцем обласного конкурсу «Весняні дзвіночки. Є талант у дівчаток, нічого не скажеш.
Альона Лященко закінчила 9-й клас гімназії №1, Оля Нечитайло – 8-й цього ж навчального закладу, Настя Артем’єва – 9-й клас ліцею №3. Займаються музикою дівчата вже три роки, мріють пов’язати своє життя з мистецтвом.
- Ми вдячні керівнику вокальної студії Оксані Михайлюченко за той досвід і знання, що вона передає нам, - в один голос говорять юні співачки.
Тож хай квітне ваша молодість, дівчатка!
Тріо студії «Каприз» стало своєрідною «родзинкою» і на міському святкуванні, що пройшло минулої п’ятниці на стадіоні «Колос» з нагоди Дня молоді і Дня Конституції. Чудові виступи міських аматорів і гостей з Харкова сприймалися глядачам на «біс». До речі, артисти з області прибули до Богодухова завдяки сприянню відділу у справах сім’ї і молоді РДА ( нач. Л.Клочко).
Завітали на свято з вітаннями заступник голови райдержадміністрації В.Зирянова, голова районної радим Д.Тризна, міський голова В.Бєлий.
Керівники міста і району бажали всім жителям і гостям Богодухівщини здоров’я і всіляких благ. «Молодь – лакмус суспільства. Якою буде молодь – такою буде в майбутньому наша держава,» - зокрема, звучало на святі.
Довго на стадіоні звучали пісні, діти кружляли у танцях… А як тільки на небі з’явилася перша зірка – всіх зачарував святковий феєрверк.


Фото: ( зліва направо) Альона Лященко, Оля Нечитайло, Настя Артем’єва.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.