Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Пересувне відділення поштового зв'язку

Опубликована 3-07-2010, 19:10 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Пересувне відділення поштового зв'язку


Для нашого району впровадження пересувно­го відділення поштового зв'язку №1 можна назвати новиною. В деяких інших районах - це вже звичайна система. Таке мобільне відділен­ня може надавати весь спектр послуг, куди входять передплата періодичних видань, приймання платежів, грошові перекази, прий­мання всіх відправлень, реалізація періодичних видань в роздріб, маркованої та немаркованої продукції.

Чотири рази на тиждень, за графіком, пересувне відділення поштового зв'язку №1 відвідує п'ять населених пунктів: Степне, Гарбузи, За-рябинка, Леськівка, Куп'єваха. Минулого вівторка разом з поштою до села Куп'єваха автомобіль пересувного відділення доставив подарунок.
Адміністрація ЦПЗ №3 - начальник центру О.Бебешко і його заступник А.Кравченко -вручила листоноші Клименко Галині Іванівні
велосипед «Україна», який приготували для цього випадку УД ППЗ «Укрпошта» та головний редактор газети «Советчица» В.Данюк.
Як сказав Олександр Петрович, Галина Іванівна заслужила нагороду хорошими показниками в роботі, вона виконала свої планові зобов'язання. Тепер вона доставлятиме кореспонденцію і товари за допомогою нового велосипеда.
Галина Клименко вже тридцять років працює листоношею. В житті вона гордиться своїми дітьми, сином, який проживає в Харкові, і донькою, яка мешкає в Козіївці. Листоноша має трьох онуків. Вони часто приїздять до неї в гості. Тепер матимуть нагоду поздоровити свою матусю, бабусю.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.