Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Щодня рятують людські життя

Опубликована 19-06-2010, 16:19 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Щодня рятують людські життя


Так, без перебільшення, можна сказати про всіх медиків. Це їхня робота і покликання.
Відділення швидкої допомоги особливе, бо часто на викликах доводиться у повному розумінні рятувати людські життя.
Номер телефону «03» знають навіть діти, і всі пам'ятають його протягом життя. Адже це номер швидкої допомоги, своєрідний номер спасіння.
Як повідомила старший фельдшер відділення швидкої допомоги Богодухівської ЦРЛ Н.Рогинсь-ка, за 5 місяців цього року надійшло близько 4,5 тисячі викликів, в середньому за зміну доводиться обслуговувати 12 викликів. А інколи, трапляється, бригада обслуговує навіть до сорока викликів! Сьогодні у відділенні працює 3 лікарі, 3 молодші медсестри, 20 фельдшерів, 13 водіїв. На кожній зміні виїжджає два автомобілі швидкої допомоги вдень і три - вночі.
- Хотілося б більше розуміння з боку людей, -говорить Наталія Іванівна. Машина доїжджає на місце виклику настільки швидко, наскільки це можливо. Ми не гаємо жодної хвилини. Кожен з нас усвідомлює відповідальність, бо завдання медиків - врятувати і допомогти. І це ми робимо щодня.

На фото: ті, хто стоять на сторожі життя. Один із буднів працівників "швидкої". Фельдшер відділення швидкої допомоги ЦРЛ Л.Іванчен-ко та лікар О.Степаненко; водій Ю.Касьянен-ко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.