Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


В оздоровчому таборі "Ластівка"

Опубликована 2-07-2010, 09:23 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
В оздоровчому таборі "Ластівка"


Я з тобою, літо, заспіваю! Я тебе ще з осені чекаю!
На порозі заквітчане чарівними барвами, літо, сповнене прекрасних мрій, надій та сподівань. Дитин­ство - найрадісніша, найщасливіша пора. Для кожного з нас діти - сенс життя, втілення мрій, наше майбутнє. Довгоочікуваним та радісним для дітей - сиріт ОНВК стало свято відкриття першої табірної зміни в оздоровчому таборі "Ластівка" (с. Гавриші)

Юні вихованці з надзвичайною старанністю готували­ся до нього. Начальник оздоровчого табору, Т.А. Остимчук, з хвилюванням, наче з благословенням, ви­ступила перед колегами та дітьми. На свято завітали: заступник на­чальника Головного управління ос­віти і науки України ХОДА Г.В. Михайленко, директор ОНВК І.І. Поважний, голова профспілкової організації Н.П. Починок, які ба­жали всім доброго здоров'я, мир­ного неба, нових друзів, вражень, хорошого настрою і радості від кожного літнього дня.
Діти з великим захопленням ви­конували художні номери: "запа­лювали" присутніх виконанням танців, інсценівок. Не менш ціка­вим був номер у виконанні вожа­тих та вихователів табірної пісні. Закінчилось свято "супер дискоте­кою!!!", як сказали діти.
Всі присутні залишилися задово­лені, бо поринули у святковий каз­ковий настрій, у світ дитинства.
Свято вдалося завдяки творчості та ентузіазму старшої во­жатої Т.М. Бабенко, культорганізатора Н.В. Крамаренко та керівника танцювального гуртка О.Ю. Касьяненко.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.