Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


День передплатника біля фонтана

Опубликована 27-06-2010, 23:53 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
День передплатника біля фонтана


Минулої п’ятниці пройшов День передплатника “Маяка” біля фонтана. Прийшли земляки ,щоб передплатити улюблену газету, задати питання і просто поспілкуватися.
На День передплатника завітало чимало наших земляків – представників різних поколінь. Дехто передплатив вперше «Маяк», а дехто утвердився у своїй багаторічній симпатії до видання.
Приміром, моя вчителька біології з Богодухівської СШ №1, сьогоднішня пенсіонерка В.М.Напрієнко вже не одне десятиріччя є постійною читачкою газети. А на День передплатника Валентина Михайлівна завітала разом з онучкою Ангеліною ( фото 1) і передплатила «районку» на друге півріччя.
А молоде подружжя Волощенків з Богодухова ( фото 2) вперше передплатило «району».Цю традицію передали їм батьки, які є поціновувачам «Маяка» вже багато років. Тож спасибі вам, наші читачі, за те, що лишаєтесь з нами!
Пенсіонери , шановані на Богодухівщині, М.П.Тризна і А.І. Марченко(фото 3)хоч і передплатили “Маяк” ще в минулому році на увесь 2010-й, завітали до фонтана, щоб просто привітати “маяківців”.Анатолій Іванович навіть заохочував земляків передплачувати районну газету своїми власними віршами ,які декламував прямо на площі:
Підписуйте її, читайте ,
Бо нам без неї не прожить.
Ви будьте впевнені і знайте-
“Маяк” наш буде вічно жить!
А колишній військовослужбовець В.В.Сосновський (фото 4) разом з дружиною Галиною Володимирівною навіть не уявляють себе без “районки”.
Ми дякуємо усім своїм поціновувачам.

День передплатника біля фонтанаДень передплатника біля фонтана

День передплатника біля фонтанаДень передплатника біля фонтана

День передплатника біля фонтанаДень передплатника біля фонтана

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.