Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Низький уклін та пошана - комунальникам

Опубликована 22-03-2013, 09:00 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

Нещодавно у районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Привітати винуватців зі святом, людей відповідальної і необхідної професії, прийшли: голова Богодухівської райдержадміністрації В. Бєлий, заступник голови Богодухівської районної ради І. Самутін, Богодухівський міський голова Н. Олексенко. Щирі слова вітань, побажання добра, благополуччя, щастя говорили вони представникам однієї з найшановніших у суспільстві професій. Зокрема, звучало: «…від вашої роботи залежить затишок та комфорт у наших домівках. Незважаючи на складні умови, у яких доводиться працювати, богодухівські комунальники професійно виконують свою роботу… На їх «руки» покладена чи не найважча щоденна рутинна робота по догляду за містом. І саме їм постійно доводиться зіштовхуватися з багатьма людськими господарчими проблемами та в міру можливостей вирішувати їх… Щиро дякуємо вам за щоденну працю, бажаємо міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку».

Теплі напутні слова сказав отець Стефаній, побажавши працівникам житлово-комунальної та побутової сфери Богодухівщини миру, злагоди, благополуччя і міцного здоров’я. Душевні слова поздоровлень та красивий кошик квітів адресував комунальникам і народний депутат України О. Біловол, який, на жаль, не зміг бути на святі.

Грамоти директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА та голови обкому галузевої профспілки отримали: В. Дерябін, О. Світлична,  О. Сватенко. Від Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА грамотами було нагороджено: Ю. Журбу, О. Коваль.

Почесні грамоти від райдержадміністрації та райради отримали: В. Балюк, Н. Бондаренко, М. Назаренко, Ю.  Назаренко, О. Оксенич, Л. Стаценко. Богодухівська міська рада нагородила грамотами: О. Коваль, В. Трипільця, В. Сокола. Також виконком міської ради вручив грошові винагороди – директору КП «Богодухіввода» В. Слесарєву, начальнику КП «Богодухівжитло» Н. Ярошенко, начальнику Богодухівської теплової дільниці ТОВ «Котельні лікарняного комплексу» В. Білозору. За відповідальне ставлення до виконання покладених обов’язків… Грамоти міської ради та грошові премії отримали: В. Курбатова, Г. Мараховська, О. Карпова, Л. Шуба, О. Лазурко, О. Бабенко, Л. Закрутько, А. Закрутько, П. Христенко, І. Пугач, В. Барєйкін, М. Вакуленко.

Того дня чимало вдячних слів лунало на адресу комунальників. Зі сцени щиро вітали, зокрема, і начальник управління Державного казначейства у Богодухівському районі О. Закопайло, і начальник управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі І. Заполочна, і заступник директора БЕМЗу О.  Тесленко, і завідуючі міських дошкільних навчальних закладів, підприємці. Подарунки, квіти, грошові сертифікати тощо було вручено комунальним підприємствам  «Богодухіввода» та «Богодухівжитло».

З особливою повагою, оплесками і квітами, відзначили і ветеранів служби з професійним святом (фото 2).

Після урочистої частини для винуватців свята і всіх гостей відбувся прекрасний концерт за участі самодіяльних артистів міста

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.