Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Хвилююча зустріч через 40 років.

Опубликована 24-06-2010, 21:25 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Хвилююча зустріч через 40 років.


Так, 40 років тому випускники 10-А і 10-Б класів Богодухівської СШ №3 розпрощалися зі своєю рідною школою. На 25-річчя випуску вони зустрічалися у цих стінах, але стільки води вже втекло… Тому, зустрівшись минулої суботи, дехто навіть не впізнав один одного.
Сьогодні в приміщенні колишньої школи – дитяча музична школа ім..В.Т.Борисова, тож директор закладу М.О.Павленко гостинно зустрів випускників, привітав.
Через 40 років з’їхалися вони до Богодухова з Білорусії, Росії, Одеси, Запоріжжя, Києва, Харкова… Але багато хто лишився рідному Богодухові і зробили багато корисного на нашій землі, стали шанованими людьми: О.В.Мальченко, Т.А.Назаренко-Шевченко, Н.І.Соловей-Церковна, Т.М.Тарасенко- Королюк, О.Г.Діхтяренко, Ю.М.Скляренко, М.В.Люлін. А знаний на Богодухівщині О.М.Нагорний дослужився до генерала. Як не пишатися такими однокласниками?
По-різному склалась доля випускників, їхня кар’єра. Але у всіх лишилися в душі закладені з дитинства риси – доброта, взаємовиручка, уміння прийти на допомогу.
- Прикро лише, що сьогодні у такому жахливому стані колишня лікарня,- говорить Сергій Лисак, який зараз живе в Білорусії. – Це просто неприпустимо, що така своєрідна пам’ятка архітектури не знайшла своє застосування.
А інший випускник, Микола Люлін з Харкова, додає: « А де поділася меморіальна дошка, яка була встановлена на приміщенні школи?..»
Обличчя випускників сяяли щастям від зустрічі. Хай доля подарує вам ще не одну зустріч!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.