Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Запалали творчо «Надвечір’я» і «Зорецвіт» (5 фото)

Опубликована 9-11-2012, 12:01 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

Уже який рік поспіль жителі Богодухівщини насолоджуються творчістю клубу «Надвечір’я». Учасники колективу - люди похилого віку. Однак, це лише зовні, а внутрішньо – це молоді, азартні, рухливі, співочі і безмежно талановиті артисти.

Нещодавно у Богодухівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся фестиваль творчості, приурочений пам’яті шанованої людини - Г. Т. Васеніної. Про її талант, розум, порядність, золоті руки написано багато книг. Земляки пам’ятають Галину Тихонівну як хранителя культурної і духовної спадщини села, та й всього району…  Сьогодні її продовжувачами є не лише односельці, а й учасники клубу «Надвечір’я», які теж закохані в українську пісню, солов’їну мову…

Фестиваль був незвичайним, так як у ньому брали участь два колективи: «Надвечір’я» (фото 2) і гості з Дергачівського територіального центру - колектив «Зорецвіт» (фото 1). Варто зазначити, що обидві команди вирізнялися своєю творчістю, запалом, молодечим  ентузіазмом. Тож учасникам довелося потренуватися добряче.

На початку заходу до всіх присутніх з вітальним словом звернулася директор Богодухівського терцентру Т. В. Корзаченко. Тетяна Вікторівна привітала учасників фестивалю і всіх гостей зі святом, висловила вдячність за активну організацію заходу, а командам побажала хорошого настрою і відмінного виступу.

Фестиваль проходив у кілька етапів, командам необхідно було проявити свій талант у таких жанрах: вокальному, театральному, танцювальному. До складу компетентного журі ввійшли: директор Дергачівського терцентру Н. М. Власенко, керівник аматорського народного хору «Українська пісня» Л.О. Криворучко та ветеран праці, знаний працівник культури району М. П. Тризна. Звісно, оцінювати виступи двох колективів –  нелегке завдання для журі. Адже учасники «Надвечір’я» і «Зорецвіту» виступали на досить високому рівні.

«Надвечір’ївці» блискуче показали себе у вокальному жанрі. А у музичному супроводі їм допомагав, як завжди, неперевершений баяніст С.Ю. Громов. «Зорецвіт» був феєричним у театральному конкурсі. А як аплодували учасникам богодухівської команди за декламовані власну байку про зайця та вірш про рідне місто! Член журі М. П. Тризна відзначив ці талановиті творіння земляків.

Отож, фестиваль творчості видався на славу. Лише позитивні емоції охоплювали кожного. Як зазначила ведуча дійства К. І. Романова, такі заходи дійсно об’єднують людей, розвивають їх внутрішню культуру.

У конкурсі не було переможців і переможених. І «Надвечір’я», і «Зорецвіт» виступали гідно. За активну участь, творчість і талант обидва колективи були нагороджені грамотами.

Та на цьому фестиваль не закінчився, а продовжився прекрасною виставкою умільців колективів, де були представлені їхні роботи

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.