Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Мої роки - моє багатство»

Опубликована 9-11-2012, 11:00 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0

 Нещодавно у Богодухівському територіальному центрі пройшов фестиваль творчості «Золота осінь». Це були змагання на кмітливість, творчий підхід, креативність серед людей поважного віку. Звичайно, змагання своєрідні, умовні. Адже головне – аж ніяк не перемога у конкурсі, а тепло спілкування. А ще такі зустрічі підвищують життєвий тонус, дають наснагу, бажання жити та творити учасникам дійства і всім, хто побував на святі.

У перший день фестивалю до наших богодухівських «Ентузіастів» завітали гості з Краснокутська. Розпочала творчу зустріч своїми словами-вітаннями директор територіального центру Т.В.Корзаченко.

Цього дня співали пісень, танцювали, відпочивали від душі, як-то кажуть. Усього було декілька конкурсів. Але усі присутні отримали чималий заряд бадьорості й оптимізму від концертної програми. Особливо «запалити»  вдалося нашим «ентузіастам»: як у яскравому калейдоскопі, на імпровізованій сцені учасники змінювали один одного, дивуючи глядачів творчими здібностями, вокальними даними, артистизмом, яскравими костюмами. А ще – зачаровували гумором та актуальністю тем, до яких зверталися вони в своїх  сценках. Усім надзвичайно сподобалася «розмова батька з сином». Радували і гості з Красного Кута щирістю своїх пісень, віршів.

- «Мої роки – моє багатство» - це справжня пісенна істина, - говорить завідувач відділення соціально-побутової адаптації Олена Борисівна Демінська. – Літа –  не привід сумувати чи сидіти, склавши руки. В цьому щоразу переконуюсь, коли буваю на репетиціях і зустрічах колективів наших ветеранів. Оптимізм – невід’ємна частина наших «ентузіастів» та «надвечір’ївців». Вони завжди дарують настрій, і в цьому мали змогу переконатися гості фестивалю. Якось захотілося реалізувати цю ідею – організувати змагання з колективами інших районів, подарувати радість спілкування таким людям. І от ми здійснили свою мрію…

По закінченні фестивалю колективи отримали грамоти. Адже перемогли і богодухівці, і гості з Краснокутська. Як зазначили члени журі, важко визначити кращого серед тих, хто подарував такий чудовий настрій.

Ну і звичайно ж, продовжилася зустріч за столом з теплим чаєм і дружньою бесідою.

Запальний індійський танець у виконанні президента клубу «Ентузіасти» А.І.Марченка та члена клубу - В.І.Морозової

Гості з Краснокутщини – колектив «Мелодія»

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.