Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Волонтери - ветеранам

Опубликована 22-05-2010, 21:16 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Волонтери - ветеранам


За ініціативи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі районного будинку культури відбувся «круглий стіл», присвячений проблемам розвитку волон­терського руху у районі. У роботі взяли участь представ­ники навчальних закладів району, мобільної психологіч­ної служби відділу освіти, відділу культури, територіаль­ного центру соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян.

Обговорювалися питання щодо залучення більш ширшого кола підлітків та молоді до волонтерської діяльності, визначалися її напрямки. За інформацією В.І.Невинної у на­вчальних закладах здійснюється на­вчання і діяльність волонтерів за ме­тодикою «рівний - рівному» з профілактики не­гативних явищ у дитячому і молодіжному середо­вищі, формуванню здорового способу життя. Понад 150 педагогів пройшли підготовку за на­прямком профілактики ВІЛ/СНІД. Волонтери на­вчальних закладів надають посильну допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни. Як зауважи­ла О.Б.Демінська, на обліку у територіальному центрі перебувають також особи похилого віку та одинокі громадяни, яким теж потрібна допомога волонтерів. Крім того, запропоновано розвивати напрацьований досвід волонтерської допомоги дітям з функціональними обме­женнями. Свою думку з при­воду волонтерської діяльності висловили і підлітки, які беруть активну участь у діяльності во­лонтерських загонів своїх на­вчальних закладів. На питан­ня, чому вони вирішили зай­матися волонтерською діяльні­стю, діти відповідали: «Щоб до­помагати всім, хто потребує до­помоги», «Щоб заслужити до­віру однолітків та інших людей».
З підсумками обговорення учасники вирішили, що волон­терський рух у районі дієвий, і потребує всебічної уваги і підтримки, заохочення актив­них учасників для того, щоб за­лучати до волонтерського руху більше небайдужих людей, не лише підлітків, молоді, а й батьків та осіб старшо­го віку, готових ділитися своїм досвідом, вміннями та знаннями.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.