Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Рейди показують - чистота і порядок хвилюють не кожного

Опубликована 4-05-2010, 21:42 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Рейди показують - чистота і порядок  хвилюють не кожного


Щовівторка і щоп'ятниці комісія у складі представників КП «Благо­устрій», санітарної служби, райвідділу міліції проводять у Богодухові рейди з благоустрою, озеленення і поліпшення санітарного стану міста.

Цього разу в полі зору комісії були домоволодіння центральних вулиць міста, зокрема, Харківської, Пушкіна , Катуко­ва, Шевченка.
Основне порушення богодухівців - це роз­ташування за межами домоволодіння будівель­них матеріалів, що підлягає адмінвідповідаль-ності у вигляді накладання штрафу. В той же час, якщо людина зобов'язується протягом кількох днів впорядкувати територію, то їй спо­чатку видається припис (попередження). І вже після його невиконання накладається штраф.
Як повідомив заступник міського голови, під час рейдів було надано 14 приписів, складено чотири протоколи. Так, рішенням адмінкомісії від 22 квітня накладено штраф у розмірі 340 грн. на мешканця вул. Харківської гр. Г. за збе­рігання біля двору жому і піску; на гр. Ч., що проживає по пров. Піщаному - штраф 1360 грн. за зберігання будматеріалів.

Тож давайте берегти чистоту в місті і свої гаманці!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.