Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Висока нагорода лікарю

Опубликована 25-04-2010, 11:31 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
Висока нагорода лікарю


Нещодавно Віктору Миколайовичу Мостовому було присвоєно звання «Заслужений лікар України вищої категорії» з врученням срібного, позолоченого знака пошани.У районі май­же кожен мешканець знає лікаря хірурга Мо­стового Віктора Миколайовича, який неодноразо­во рятував здоро­в'я, а іноді й життя людей. Після закі­нчення медично­го інституту в 1980 році він працює на посаді лікаря-хірурга хірургіч­ного відділення Богодухівської ЦРЛ.
За час робо­ти на посаді лікаря хірурга зареко­мендував себе грамотним і дос­відченим фахів­цем, компетентним, вимогливим і відпові­дальним лікарем, який на належному рівні, відповідно до вимог стандартів і клінічних протоколів, надає хірургічну допомогу мешканцям району.
За останні 5 років має найкращі показни­ки діяльності серед хірургів району. За цей період В.М.Мостовим проведено 334 пла­нових оперативних втручань, виконано 680 ургентних оперативних втручань.
У 1997 році В.М.Мостовий, як найкращий хірург району, за поданням голови район­ної державної адміністрації проходив ста­жування по обміну досвідом в медичному центрі м. Філадельфія США. На сьогоднішній день В.М.Мостовий користується по­вагою у більшості меш­канців Богодухівського райо­ну, які отриму­вали від нього висококваліфі­ковану медичну допомогу, що є найвищим підтверджен­ням звання ліка­ря.
Чуйний, доб­розичливий В.М.Мостовий є взірцем для наслідування у колег.
Ці риси харак­теру допомага­ють Віктору Миколайовичу у роботі з пацієнтами, він уміє лікувати навіть словом. В.М.Мосто-вий не зупиняється на досягнутому, по­стійно підвищує свій професійний рівень, уміло втілює новітні технології та стандар­ти в медичну практику, є активним членом обласного наукового товариства хірургів.
Адміністрація та профспілковий комітет ППО ПОЗУ Богодухівської центральної районної лікарні щиро вітають Віктора Ми­колайовича з врученням високої нагороди та бажають подальших успіхів у нелегкій праці збереження здоров'я людей.

О. СПЕСІВЦЕВА, головний лікар району

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.