Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


ЗЕЛЕНА ВЕСНА - 2010 Благоустрій триває

Опубликована 23-04-2010, 19:59 в розділ Богодухів » Життя міста
  • 0
ЗЕЛЕНА ВЕСНА - 2010 Благоустрій триває


У кожному населеному пункті наразі тривають роботи з благоустрою, впо­рядкування і озеленення. В більшості сільських рад вже пройшли суботники по наведенню чистоти, впорядкуванню цвинтарів.

Щоправда, є несвідомі громадяни, які вважа­ють, що за них хтось має прибирати, а їм до цьо­го діла немає.
Працівники міліції проводили рейд по виявленню порушень правил благоуст­рою населених пунктів вздовж автошляху «Харків - Суми» у Максимівці, Крисиному, вул. Харківській м. Богодухова.
Дільничні інспектори міліції обійшли більше 200 помешкань громадян. Усні зауваження от- римали 43 власники домоволодінь, у яких біля дворів були чи то гілки дерев, чи то будівельні матеріали тощо. Якщо недоліки не будуть усу­нені - винуватців притягнуть до адміністративної відповідальності за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». За по­рушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передба­чається накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів гро­мадян (від 340 до 1360 грн.)

На фото: дільничний інспектор міліції О.О.Пономаренко і старший дільничний інспектор міліції С.О.Вернидуб проводять под­вірний обхід по вул. Харківська.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.